Konkurs kreatywny „Ozdoby Świąteczne”

Konkurs kreatywny „Ozdoby Świąteczne”
Drukuj Skomentuj

Jak Wasze przygotowania do Świąt? Pochwalcie się ozdobami, którymi przystroicie choinkę, parapety albo stół wigilijny! Zapraszamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w konkursie na najbardziej kreatywną ozdobę świąteczną. Nagrodzimy aż 10 osób prezentami od PaczkiMikołajkowe.pl, Wydawnictwo Skrzat, FoxGames oraz QElements.

Opis konkursu „Ozdoby Świąteczne”


1. Zadaniem konkursowym jest wykonanie ozdoby świątecznej w dowolnej technice. Liczymy na Wasze kreatywne podejście i staranne wykonanie ozdób!

2. Konkurs rozpoczyna się 9 grudnia 2019 roku i potrwa do 17 grudnia 2019 roku, do godziny 12:00.
 
3. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-6 lat. Nie przyjmujemy zgłoszeń grupowych.

4. Zdjęcie gotowej ozdoby należy wysłać na adres mailowy: redakcja@przedszkola.edu.pl, z tytułem maila Ozdoby Świąteczne. Prosimy nie przesyłać zdjęć dzieci.
 
5. Zgłoszenie konkursowe powinno zawierać:
 
- zdjęcie pracy
- imię, nazwisko i wiek dziecka
- imię, nazwisko, numer telefonu do osoby zgłaszającej pracę
- adres do korespondencji/ wysyłki nagród (domowy dziecka lub adres placówki przedszkolnej, z której jest wysłana praca)
- zgody na przetwarzanie danych osobowych podpisane ręcznie przez: prawnego opiekuna dziecka oraz przez osobę pełnoletnią, zgłaszającą dziecko do konkursu (do pobrania poniżej)

* Zgłoszenia bez zgody nie będą brały udziału w konkursie


6. Nagrody:

Nagrodzimy 10 osób (3 nagrody + 7 wyróżnień)! Nagrodami są:

 

10 x paczki mikołajkowe od PaczkiMikołajkowe.pl


Te niezwykłe paczki zawierają gry, zabawki lub materiały edukacyjne polskiej produkcji, dopasowane do wieku i możliwości dzieci w wieku przedszkolnym. Prezent w formie takiego kuferka to gwarancja świetnej zabawy oraz wspomagania wszechstronnego rozwoju dziecka! Dowiedz się więcej TU.

 

10 x książki „Artek i bardzo długi tydzień” od Wydawnictwa Skrzat


Jest  to najnowsza część serii Mój Mały Świat, w której poruszane są ważne dla dzieci tematy. Książka w pogodny i dowcipny sposób przedstawia trudną dla malucha sytuację rozłąki z mamą. Więcej o książce znajdziesz TU.

 

Gry od FoxGames:

3 x Obłoczki
3 x Sprint

Propozycje od FoxGames są tworzone tak, by zapewnić rozrywkę całej rodzinie - nie tylko dzieciom, ale i rodzicom. Dodatkowo rozwijają inne predyspozycje graczy, jak kreatywność, spostrzegawczość, zręczność.

 

Zabawki od QElements:

1 x Samochodzik Modarri
1 x BioBuddi Klocki z Bioplastiku
1 x Air Dough Castle Land


QElements to marka godna zaufania, której zabawki są bezpieczne i atrakcyjne dla dzieci w różnym wieku. Bogactwo oferty pozwala na dobranie produktów do zainteresowań dziecka. Chcesz dowiedzieć się więcej o Samochodzikach Modarri i Klockach BioBuddi? Wejdź TU.

 

 

Szczegółowe informacje w REGULAMINIE KONKURSU.


Zgoda do pobrania poniżej.

 

 

Sponsorzy konkursu:

 

 

 

 

Pliki do pobrania

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi