Konkurs „Kulturalni z Andersenem”

Konkurs „Kulturalni z Andersenem”
Drukuj Skomentuj

 

Uwaga, lubelskie przedszkolaki! Jeśli nie byłeś/aś nigdy w teatrze, a marzysz aby tam się udać, weź udział w naszym konkursie. Do wygrania są podwójne wejściówki na wybrane spektakle Teatru Andersena w Lublinie.

Dzięki współpracy przedszkola.edu.pl i Teatru Andersena w Lublinie, mamy dla was do wygrania 5 podwójnych zaproszeń na wybrane spektakle, które dostarczą Ci niezapomnianych wrażeń. Wystarczy, że zilustrujesz jeden z 5 tytułów przedstawień podanych poniżej i wyślesz nam swoją pracę na adres mailowy, a my spośród nich wyłonimy aż 5 zwycięzców.

 

 

Opis Konkursu „Kulturalni z Andersenem”:


1. Zadaniem konkursowym jest wykonanie ilustracji w dowolnej technice, nawiązującej do jednego z 5 tytułów spektakli („PODWÓJNE ŻYCIE WERONIKI”, „JA, MARIA CURIE”, „BAJKI WILDE CZYLI O JASKÓŁCE, KSIĘCIU, OLBRZYMIE I NIESAMOWITYCH RAKIETACH”, „HISTORIA NATURALNA CZYLI O NIEZWYKŁYCH ŻYJĄTKACH”, ARABELLA”). Liczymy na Wasze kreatywne podejście i staranne wykonanie ozdób!

2. Konkurs rozpoczyna się 24 lutego 2020 roku i potrwa do 27 lutego 2020 roku, do godziny 10:00.
 
3. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-6 lat. Nie przyjmujemy zgłoszeń grupowych.

4. Zdjęcie gotowej ozdoby należy wysłać na adres mailowy: redakcja@przedszkola.edu.pl, z tytułem maila Kulturalni z Andersenem. Prosimy nie przesyłać zdjęć dzieci.
 
5. Zgłoszenie konkursowe powinno zawierać:
 
- zdjęcie pracy
- tytuł spektaklu, który przedstawia ilustracja
- imię, nazwisko i wiek dziecka
- imię, nazwisko, numer telefonu do osoby zgłaszającej pracę
- adres do korespondencji/ wysyłki nagród (domowy dziecka lub adres placówki przedszkolnej, z której jest wysłana praca)
- zgody na przetwarzanie danych osobowych podpisane ręcznie przez: prawnego opiekuna dziecka oraz przez osobę pełnoletnią, zgłaszającą dziecko do konkursu (do pobrania poniżej)

* Zgłoszenia bez zgody nie będą brały udziału w konkursie

6. Nagrody:
Nagrodzimy 4 osoby podwójnymi zaproszeniami!  Nagrodami są:

4 x zaproszenia, wraz z osobą towarzyszącą, na spektakle Teatru im. Hansa Christiana Andersena w Lublinie.


Wizyta z dzieckiem w teatrze, to nie tylko świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, ale również jedno z ważniejszych aspektów przyczyniających się do rozwoju umysłowego malucha. Rozwijający wyobraźnię spektakl, potrafi wzbogacić umiejętności mówienia, koncentracji, kreatywnego myślenia, a nawet oswojenia się z niezrozumiałymi aspektami świata.
 
 
Szczegółowe informacje w REGULAMINIE KONKURSU.

Zgoda do pobrania poniżej.

Pliki do pobrania

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!