Konkurs plastyczny - Co zrobię po zniesieniu kwarantanny?

Konkurs plastyczny - Co zrobię po zniesieniu kwarantanny?
Drukuj Skomentuj

Z utęsknieniem czekacie na zniesienie kwarantanny? Aż będzie można pójść na plac zabaw, obejrzeć z rodzicami bajkę w kinie albo pójść na basen? Jeśli tak to wyraźcie to w swoich pracach plastycznych, a my nagrodzimy je wyjątkowymi zabawkami. Do wygrania jest aż 10 zabawek od dobrezabawki.com!

Wyobraźcie sobie, że koronawirus minął i można robić co tylko się chce… Bawić się na placu zabaw, grać z kolegami w piłkę, pływać na basenie czy pójść z rodzicami do kina. A wy, co zrobilibyście jako pierwsze po zniesieniu kwarantanny? Narysujcie rysunek lub wykonajcie pracę plastyczną w dowolnej, wybranej przez siebie technice, a my nagrodzimy aż 10 waszych prac.

Do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody, m. in. drewniana kuchnia dla dzieci od New Classic Toys, czerwone autko do odpychania firmy Goki Freestyle, oraz wykonane ze szlachetnego klonu, polskie klocki Maple!
Sponsorem konkursu jest internetowy sklep z zabawkami dobrezabawki.com.

 

 

Opis konkursu “Co zrobię po zniesieniu kwarantanny?”


 1. Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej w dowolnej technice, która będzie odpowiedzią na pytanie “Co zrobię po zniesieniu kwarantanny?”. Liczymy na Wasze kreatywne podejście i staranne wykonanie ozdób!

2. Konkurs rozpoczyna się 18 maja 2020 roku i potrwa do 29 maja 2020 roku, do godziny 12:00.
 
3. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-6 lat. Nie przyjmujemy zgłoszeń grupowych.

4. Zdjęcie gotowej pracy należy wysłać na adres mailowy: redakcja@przedszkola.edu.pl, z tytułem maila “Co zrobię po zniesieniu kwarantanny?”. Prosimy nie przesyłać zdjęć dzieci.
 
5. Zgłoszenie konkursowe powinno zawierać:
 
- zdjęcie pracy
- imię, nazwisko i wiek dziecka
- imię, nazwisko, numer telefonu do osoby zgłaszającej pracę
- adres do korespondencji/ wysyłki nagród (domowy dziecka lub adres placówki przedszkolnej, z której jest wysłana praca)
- zgody na przetwarzanie danych osobowych podpisane ręcznie przez: prawnego opiekuna dziecka oraz przez osobę pełnoletnią, zgłaszającą dziecko do konkursu (do pobrania poniżej)
* Zgłoszenia bez zgody nie będą brały udziału w konkursie


6. Nagrody:

Nagrodzimy 10 osób (3 nagrody + 7 wyróżnień)! Nagrodami są:
 
1 x Jeździk do odpychania nóżkami - Goki Freestyle Czerwone od dobrezabawki.com

Jest to fantastyczny metalowy jeździk, w stylu retro, o którym marzy każde dziecko!To solidny, stylowy samochód jest w żywym, czerwonym odcieniu. Solidny pojazd w stylu retro został wyposażony w duże stabilne koła z gumowymi  oponami. Skrętne przednie koła poruszane lekko chodzącą kierownicą pozwolą na wygodne manewrowanie.Wygodne siedzisko zapewni stabilizacje podczas pieszo-odpychanych wycieczek.
Samochód został wyprodukowany przez niemiecką firmę Goki, która od ponad trzydziestu lat produkuje zabawki dla dzieci w różnym wieku.


1 x Drewniana kuchnia dla dzieci od dobrezabawki.com

 Jest to duża drewniana kuchnia w kolorze czerwonym, wraz z kompletnym wyposażeniem, tj. zegarem, naklejkami, solą i pieprzem, rękawiczką, dzięki której możemy wyjmować z piekarnika gorące ciasto oraz wiele innych ciekawych dodatków. Zabawka wykonana jest z najlepszej jakości drewna i spełnia rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa.
Ta drewniana zabawkowa kuchnia oczaruje każde dziecko i każdego rodzica!


1 x Klocki Maple Mini 500 klocków od dobrezabawki.com

Klocki Maple mini 500 szt. to wyjątkowo dobrze spasowane lekkie klocki drewniane, pozwalające na budowanie ciekawych , dużych konstrukcji. Klocki są wręcz aksamitne w dotyku dzięki dokładnemu wykonaniu. Polski producent klocków zadbał o bezpieczeństwo i wygodę swoich małych klientów, klocki są dokładnie wycięte i oheblowane, nie mają zadr.
Klocki Maple są bardzo często wybierane przez przedszkola i żłobki, więc nie wykluczone, że Twoje dziecko już je doskonale zna i będzie zachwycone kiedy otrzyma je w prezencie.

Wyróżnienia:

1 x Lalka Europejski chłopiec 21cm od dobrezabawki.com

Jest to piękna lalka, która pachnie wanilią!Produkt charakteryzuje najlepszą jakością wykonania, co sprawia, że przetrwa wiele godzin wspaniałej zabawy. Lalka posiada dwadzieścia jeden centymetrów wysokości i została wyprodukowana przez hiszpańską firmę Miniland. Zabawka posiada wymagane atesty i certyfikaty - bezpieczeństwo dziecka zawsze na pierwszym planie!


1 x Lalka Afrykański chłopiec 21cm od dobrezabawki.com

Jest to piękna lalka, która pachnie wanilią!Produkt charakteryzuje najlepszą jakością wykonania, co sprawia, że przetrwa wiele godzin wspaniałej zabawy. Lalka posiada dwadzieścia jeden centymetrów wysokości i została wyprodukowana przez hiszpańską firmę Miniland. Zabawka posiada wymagane atesty i certyfikaty - bezpieczeństwo dziecka zawsze na pierwszym planie!


1 x Chemia na Wesoło od dobrezabawki.com

Tylko tutaj odkryjesz niezwykłe zjawiska chemiczne z 25 łatwymi do przeprowadzenia, bezpiecznymi i zabawnymi eksperymentami. W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne odczynniki, profesjonalny stolik doświadczalny, podręcznik, który wyjaśni krok po kroku, w jaki sposób przeprowadzić wszystkie doświadczenia. Gwarantujemy świetną zabawę a dodatkowo wprowadzenie w fascynujący świat chemii. Producentem zestawu Chemia na Wesoło jest firma Dante, która istnieje na rynku od 1990 roku. Produkty oferowane przez tę firmę cieszą się dużą popularnością.


1 x Znajdź kształt od dobrezabawki.com

Zestaw zawiera worek, w którym znajduje się dwanaście różnych elementów. Wkładamy rękę do środka i naszym zadaniem jest odgadnięcie nazwy danego elementu. Wydaje się łatwe? Tylko pozornie.Zabawka jest zalecana od trzeciego roku życia. Możliwa liczba graczy to od dwóch do czterech osób.Zestaw został wyprodukowany przez niemiecką firmę Goki, która od ponad trzydziestu lat produkuje zabawki dla dzieci w różnym wieku.


1 x Liczydło duże od dobrezabawki.com

Już teraz możesz być najlepszy z matematyki! Stylowe, drewniane, duże liczydło Ci w tym pomoże. Rozwijaj swój mięsień matematyczny! Pokaż innym, co potrafisz!Liczydło jest duże, co ułatwia wykonywanie działań i zostało wyprodukowane przez niemiecką firmę Goki, która od ponad trzydziestu lat produkuje zabawki dla dzieci w różnym wieku.


1 x Dobble od dobrezabawki.com

Między jedną a drugą kartą zawsze są powtarzające się obrazki. Gra polega na tym, aby znaleźć identyczne elementy na karcie, zanim zrobi to ktoś inny! Dla utrudnienia elementy posiadają różne rozmiary.
Gra świetnie ćwiczy refleks, a jednocześnie odstresowuje. Dzięki Dobble dziecko rozszerzy też swój zakres słownictwa, ponieważ powtarzający się element trzeba odpowiednio nazwać. Dobble to godziny świetnej zabawy!Jest to prosta w zasadach gra, która wywołuje uśmiech na twarzy każdego dziecka. Dobble znakomicie niweluje różnicę wieku. Z przyjemnością w tę grę grają chłopcy i dziewczynki.


1 x Tri Domino od dobrezabawski.com

Świetne Domino dla dzieci od pięciu lat! Gra zawiera 76 klocków w kształcie trójkąta. Na każdym z klocków zaznaczone są cyfry. Zabawa polega na ułożeniu trójkąta, tak żeby wszystkie trzy boki pasowały do siebie. Jest to nowość a zarazem hit na rynku!
Zestaw ćwiczy i rozwija mięsień matematyczny oraz logiczne myślenie.

Szczegółowe informacje w REGULAMINIE KONKURSU.

Zgoda do pobrania poniżej.

Pliki do pobrania

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!