Konkurs: „Gra - Moja Wielka Przygoda”

Konkurs: „Gra - Moja Wielka Przygoda”
Drukuj Skomentuj

Targi GRA I ZABAWA to niezwykłe wydarzenie, odbywające się cyklicznie w Gdańsku. Najbliższe targi będą w dniach 24-25.11.2018 w Centrum Wystawienniczo - Kongresowym AMBEREXPO przy ul. Żaglowej 11. W czasie tego wydarzenia można zapoznać się z nowościami rynkowymi, wziąć udział w warsztatach, spotkaniach autorskich, turniejach gier planszowych oraz konkursach!

Teraz również Ty możesz wziąć udział w tym wydarzeniu! Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie - do wygrania 5 podwójnych wejściówek na Targi GRA I ZABAWA!

Zapraszamy do udziału w konkursie rodzica/ opiekuna i dziecko: wspólnie stwórzcie pracę plastyczną pt. „Gra - Moja Wielka Przygoda”. Lubicie grać rodzinnie w planszówki albo karty? Pokażcie to na rysunku! A może zastanawialiście się kiedyś, jak byście wyglądali jako postaci z ulubionej gry? Wymyślcie sobie strój i akcesoria i przedstawcie je na rysunku!

Im bardziej kreatywnie, tym lepiej! Prześlijcie zdjęcie swojej pracy na adres redakcja@przedszkola.edu.pl, a my nagrodzimy 5 projektów.

Szczegóły konkursu:

 
1. Konkurs rozpoczyna się 9 listopada 2018 roku i potrwa do 20 listopada 2018 roku, do godziny 10:00.
 
2. Konkurs przeznaczony jest dla par Uczestników: rodzica/ opiekuna i dziecka. Tylko osoba dorosła będzie mogła odebrać wejściówkę na Targi!
 
3. Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej o tytule „Gra - Moja Wielka Przygoda”. Praca plastyczna powinna przedstawiać gry (planszowe, karciane, terenowe, komputerowe) jako pozytywne formy spędzania czasu lub pokazywać Uczestników jako postaci z dowolnej gry.
 
4. Zdjęcie gotowego projektu należy wysłać na adres mailowy: redakcja@przedszkola.edu.pl.
 
5. Zgłoszenie konkursowe powinno zawierać:
 
- tytuł: „Gra - Moja Wielka Przygoda”,
- zdjęcie pracy,
- imiona, nazwiska uczestników,
- numer kontaktowy,
- skan zgody na przetwarzanie danych osobowych obu Uczestników (w przypadku osoby niepełnoletniej - podpisaną przez rodzica lub opiekuna prawnego) - zgoda do pobrania poniżej;

 
6. Nagrody: 5 podwójnych wejściówek na Targi GRA I ZABAWA w Gdańsku, które odbędą się w dniach 24-25.11.2018 w Centrum Wystawienniczo - Kongresowym AMBEREXPO przy ul. Żaglowej 11.
 
 
 
Więcej informacji w REGULAMINIE KONKURSU

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych do pobrania poniżej.

Pliki do pobrania

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!