WYNIKI KONKURSU: Pokochaj Trolle - wygraj książki

WYNIKI KONKURSU: Pokochaj Trolle - wygraj książki
Drukuj Skomentuj

UWAGA! Prezentujemy wyniki konkursu: Pokochaj Trolle. Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia.

Jest nam miło poinformować, że nagrody główne otrzymują:

 

Ania – 3 lata
Moim ulubionym Trollem jest Poppy. Jest taka różowa i taka słodka, i… wygląda zupełnie jak ja, kiedy założę moją różową, zimową czapkę.

Samira – 5 lat
Moim ulubionym Trollem jest Poppy. Ma śliczne różowe włosy, a to mój ulubiony kolor, oraz że jest dziewczynką. Pięknie śpiewa i tańczy.

Dominika – 6 lat
Moim ulubionym trollem jest Poppy. Lubię Poppy za to, że jest roześmiana i bardzo kolorowa, jest radosna i tą radością zaraża innych. Tak jak ja lubi muzykę, ma kwiaty we włosach i jest różowa, a ja jako dziewczynka uwielbiam ten kolor. Poppy puszcza dużo fajerwerków, przez co jest tam głośno i pięknie. Lubi też grać na gitarze, ja też się uczę. Poza tym różowa skóra to jest coś superowego. Jest sympatyczna dla mnie bo, jest wesoła i zawsze uśmiechnięta i też róż.

 

 

***

 

Wraz z premierą pełnometrażowego filmu animowanego Trolle,  nakładem wydawnictwa Egmont ukazało się czasopismo i książki, które przeniosą nas w magiczny świat Trolli! Dla wszystkich miłośników tęczowej krainy mamy specjalny konkurs: Jaki jest Twój ulubiony Troll? Dlaczego właśnie tę postać darzysz największą sympatią? Spisz odpowiedzi dziecka i wygraj atrakcyjne nagrody! Na najbardziej kreatywne odpowiedzi czekamy do 19 grudnia do godziny 10:00.

 

Zachęcamy Wasze dzieci do odpowiedzi na nasze konkursowe pytania: Jaki jest Twój ulubiony Troll? Dlaczego właśnie tę postać darzysz największą sympatią? Rolą rodzica jest spisać wypowiedź dziecka i wysłać ją na adres naszej redkacji: redakcja@przedszkola.edu.pl

 

Do wygrania niezwykłe książki wydawnictwa Egmont, w skład których wchodzi: magazyn Trolle, Trolle. Czas na kolorowankę, Trolle. Piękne scenki do wyklejania oraz książka Świat według trolli.

 

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:

• Poprosić dziecko, by odpowiedziało na dwa konkursowe pytania

 

• Spisać wypowiedź dziecka i wysłać ją na adres e-mail: redakcja@przedszkola.edu.pl. W tytule maila prosimy wpisać: Konkurs Trolle

 

• Do zgłoszenia prosimy dołączyć: imię i nazwisko rodzica, adres, nr telefonu oraz imię, nazwisko i wiek dziecka, które odpowiedziało na pytania.

 

• Rodzice mogą wysłać tylko jedną odpowiedź dziecka.

 

Konkurs trwa od 2 grudnia 2016 roku do 19 grudnia 2016 roku (do godziny 10:00)

 

 

Nagrody otrzyma 5 dzieci, których odpowiedzi będą najbardziej oryginalne i pomysłowe. Do wygrania 5 zestawów publikacji o Trollach!

 

Szczegóły konkursu:

 

 

 

 

 

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi