WYNIKI KONKURSU: Twoje najciekawsze ferie zimowe - do wygrania zestawy książek

WYNIKI KONKURSU: Twoje najciekawsze ferie zimowe - do wygrania zestawy książek
Drukuj Skomentuj

UWAGA!

 

Przedstawiamy wyniki konkursu pt. „Twoje najciekawsze ferie zimowe”.

 

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia.

Nagrody konkursowe otrzymują:

 

Szymon - 5 lat

 

Moje najwspanialsze ferie spędziłem pierwszy raz w górach. Mamusia i tatuś pokazali mi, jak wyglądają prawdziwe góry! Od razu mi się spodobało, bo tam mieszka Yeti. Mamusia z tatusiem zabrali mnie na szczyt i wspólnie wypatrywaliśmy śladów Yeti. Zjeżdżaliśmy na saneczkach , lepiliśmy bałwana i bawiliśmy się w poszukiwaczy skarbów. W tym roku też chciałbym pojechać w góry, bo bardzo mi się tam podoba :-)

 

Szymon - 3,5 roku

 

Mój syn Szymon stwierdził, że najciekawsze ferie zimowe, które utkwiły mu w pamięci to te, które spędził wspólnie ze swoją młodszą siostrą u babci. Przez cały okres ich pobytu babcia wymyślała dla nich różne atrakcje, nie mieli czasu się nudzić. Spacery, dokarmianie kaczek, jazda na sankach, zabawa kolejką elektryczną oraz budowanie wieży z klocków to tylko niektóre z zabaw, które w tym czasie zorganizowała im babcia. Mimo, że babcia zapewniła im moc atrakcji, syn zdecydowanie powiedział, że najbardziej podobało mu się to, że spędził ten czas właśnie z ukochaną babcią.

 

Dominika - 6 lat

 

Najciekawsze ferie zimowe, miałam w tym roku, było super! To były moje pierwsze ferie. Mama zorganizowała mi olimpiadę zimową i każdego dnia miałam różne zadania do wykonania. Były super wyścigi na deskach. Deski na gumce były przyczepione do butów i miałam jak nadalej w nich iść, pojechać. Kolejnego dnia był zjazd na sankach w jak najkrótszym czasie. Był zjazd na jabłuszku jak najdalej, tak aby przejechać linię z patyczka. Był rzut śnieżką do tarczy do celu, ulepiłyśmy bałwana Olafa oraz iglo.


Najfajniesze jednak były butelkowe łyżwy. Mama wycięła w plastikowych butelkach po wodzie miejsce na buty i ja się w nich ślizgałam i ciągle upadałam, ale zabawa była super. W sobotę i niedzielę mama zabrała mnie na prawdziwe lodowisko i tam mogłam jeździć na prawdziwych łyżwach. Po pewnym czasie jeździłam już na dużym kółku razem z dorosłymi.


Na zakończenie olimpiady zimowej dostałam od mamy medal jak prawdziwy zawodnik. W nagrodę za świetnie wykonane zadania, mama zabrała mnie na prawdziwy kulig, z końmi i saniami. Po kuligu było ognisko i kiełbaski, tak jak jest to latem na grillu. Chciałabym mieć takie ferie każdego roku. Moja mama jest kochana i ma super pomysły.

 

 

***


Mamy przyjemność ogłosić kolejny konkurs, który związany będzie z tematyką zimowych zabaw.

 

Temat brzmi: Twoje najciekawsze ferie zimowe, które najbardziej utkwiły Ci w pamięci.

 

Z radością zapoznamy się z wypowiedziami Waszych dzieci, które mogą stać się posiadaczami atrakcyjnych nagród! Na najbardziej pomysłowe historie czekamy do 14 lutego, do godziny 10:00.

 

Zachęcamy wszystkie maluchy, aby opisały swoje najciekawsze ferie. Rolą rodziców będzie przesłanie gotowych odpowiedzi na nasz adres mailowy: redakcja@przedszkola.edu.pl.

 

Dajcie się poniesć fantazji! Spośród wszystkich wypowiedzi, wybierzemy 3, naszym zdaniem najciekawszych historii, a w ręce 3 dzieci powędrują różne zestawy książek z niespodzianką. Twój maluch jest miłośnikiem dzielnej Vaiany lub przyjaznych Trolli? Jeśli tak, jedna z trzech oferowanych nagród może należeć właśnie do niego.

 

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Wystarczy:

 

1. Poprosić dziecko, by odpowiedziało na konkursowe pytanie:

Twoje najciekawsze ferie zimowe, które najbardziej utkwiły Ci w pamięci.
2. Spisać wypowiedź swojego malucha i wysłać ją na adres: redakcja@przedszkola.edu.pl.
W tytule maila prosimy dopisać – Konkurs Ferie Zimowe.
3. W treści maila należy podać imię i nazwisko rodzica, adres zamieszkania, numer telefonu kontaktowego, a także imię, nazwisko i wiek dziecka, które bierze udział w konkursie.
4. Można wysłać tylko jedną wypowiedź dziecka.

Konkurs trwa od 18 stycznia 2017 roku do 14 lutego 2017 roku, do godziny 10:00.

Zobacz: Regulamin konkursu: Twoje najciekawsze ferie zimowe

 

 

Filmy

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi