KONKURS: Wygraj wejściówki na Małego Sputnika!

KONKURS: Wygraj wejściówki na Małego Sputnika!
Drukuj Skomentuj

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do wzięcia udziału w naszym plastycznym konkursie Złota polska jesień - Jak ty widzisz jesień? Z czym kojarzy Ci się ta pora roku? Weź udział w konkursie i wygraj podwójną wejściówkę na Małego Sputnika!

Za oknem szaro i ponuro - jesień rozgościła się na dobre, czyniąc słoneczną pogodę tylko wspomnieniem. Pamiętajmy jednak, że jesień to także piękne spadające liście, kasztany, żołędzie, jarzębina.

Zachęcamy Wasze dzieci do przedstawienia swojej wizji jesieni w pracy plastycznej. Do wygrania są podwójne wejściówki na wybraną projekcję festiwalu Mały Sputnik!

 

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:

  • Wykorzystując dowolną technikę plastyczną, przedstawić złotą polską jesień.

  • Sfotografować lub zeskanować przez rodziców gotowy projekt i wysłać go na adres e-mail: redakcja@przedszkola.edu.pl. W tytule maila prosimy wpisać: Złota polska jesień.

  • Do zgłoszenia prosimy dołączyć: imię i nazwisko rodzica, adres, nr telefonu oraz imię, nazwisko i wiek dziecka, które wykonało pracę.

  • Rodzice mogą zgłosić tylko jedną pracę dziecka.


Konkurs trwa od 13 października 2016 do 27 października 2016 (do godziny 10:00)

 

Nagrody otrzyma 5 dzieci, których prace będą najbardziej oryginalne i pomysłowe! Do wygrania 5 podwójnych wejściówek (Jedna wejściówka uprawnia do wejścia 1 osobę dorosłą i 2 dzieci) na wybrany seans dla dzieci w ramach festiwalu Mały Sputnik.

 

Szczegóły konkursu: Regulamin

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi