Przedszkole i Żłobek Wesoły Tygrysek

Przedszkole i Żłobek Wesoły Tygrysek
Telefon:
692376594

Lokalizacja:

Adres: Warszawska  79, Konstancin

Przedszkole i Żłobek Wesoły Tygrysek

Konstancińska placówka przedszkole i żłobek Wesoły Tygrysek znajduje się w bardzo korzystnym komunikacyjnie miejscu w Konstancinie przy głównej  ulicy Warszawskiej. Sale edukacyjne mieszczą się w nowoczesnym, przestronnym, pełnym światła i kolorów budynku. Obiekt posiada salę gimnastyczną, własną kuchnię i spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa i higieny przedszkolnej. W położonym od wewnętrznej, zacisznej i często słonecznej  strony obiektu  znajduje atrakcyjny ogród, atestowany  sprzęt do zabaw i ćwiczeń ruchowych m.in. huśtawki, bujaki, na sprężynach, zjeżdżalnie, tor przeszkód, piaskownica, oraz ścieżka zdrowia. Nowoczesne zestawy umożliwiają połączenie zabawy z efektywnym treningiem ruchowym, rozwijającym sprawność i koordynację ruchową dzieci. 

Centrum edukacyjne dla najmłodszych ,,Wesoły Tygrysek,, posiada już długoletnie pełne sukcesów doświadczenie w wychowaniu i przygotowaniu dzieci do kolejnych etapów edukacji.  

Naszą ambicją jest tworzyć idealne warunki dla rozwoju emocjonalnego, fizycznego, społecznego oraz poznawczego dzieci. Przedszkole wykorzystuje innowacyjne programy i techniki by wzbogacać oraz rozwijać dzieci. Dajemy naszym podopiecznym poczucie bezpieczeństwa, radości i ciepła. Chcemy stymulować ich rozwój, rozbudzać ambicje i pracowitość ale przede wszystkim zachować równowagę w zabawie i dzieciństwie, ponieważ wielkim wyzwaniem dla dziecka jest już sama obecność w przedszkolu. 

Naszym celem jest też stworzenie przyjaznego, otwartego środowiska dla rodziców, by mieli przekonanie , że ich dzieci są pod dobrą, fachową opieką!

Zajęcia odbywają się przez 12 miesięcy w roku od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00-18.00