Żłobek Krasnal (Koszalin)

Żłobek Krasnal
zobacz więcej (5)
Wyświetl numer telefonu
Adres:
Chałubińskiego 12A/3, Koszalin
Drukuj Dodaj ocenę

Standard

  • logopeda
  • psycholog
  • rytmika
  • zajęcia teatralne
  • urodziny
  • warsztaty dla dzieci
  • imprezy tematyczne

Opis obiektu

Żłobek Krasnal zaprasza dzieci w wieku od 5. do 36. miesiąca życia (w wyjątkowych przypadkach do 48. miesiąca życia). Opiekę sprawujemy w dostosowanych do potrzeb dzieci, przestronnych i kolorowych salach. Dysponujemy także specjalnie dostosowanymi łazienkami do potrzeb najmłodszych. Wszystkie nasze zabawki oraz pomoce edukacyjne posiadają odpowiednie atesty.   Kadra pedagogiczna   W złobku pracują aż dwie pielęgniarki z wieloletnim doświadczeniem. Ponadto wszyscy nasi pracownicy mogą pochwalić się wykształceniem wyższym pedagogicznym.   Czyste powietrze   Żłobek wyposażony jest w klimatyzator, który posiada specjalny filtr zawierający cząsteczki platynowo-ceramiczne, co gwarantuje trawły efekt usuwania nieprzyjemnych zapachów w 99%, kurzu w 89%, wirusów i bakterii w 99% oraz alergenów w 94%. Dzięki temu w sali, gdzie przebywają Państwa pociechy, znajduje się powietrze o wysokich wymaganiach jakości, co przynosi znaczną ulgę dzieciom cierpiącym na alergię.

Galeria

Program nauczania

Zapewniamy maluchom opiekę od poniedziałku do piątku w godz. od 6:00 do 17:00 w miłej, spokojnej i zbliżonej do domowej atmosferze oraz bezpieczeństwo poprzez specjalne procedury odbioru dzieci.

 

Gwarantujemy maluchom fachową opiekę medyczną i pedagogiczną oraz prowadzenie zajęć opiekuńczo-wychowawczych i edukacyjnych uwzględniających rozwój psychomotoryczny dziecka właściwy do jego wieku, a także innowacyjne metody pedagogiczne.

 

Stała współpraca z lekarzem pediatrą i Poradnią Wad Słuchu w Koszalinie.

Kolorowanki