Żłobek i Przedszkole Kamyczek (Koszalin)

Żłobek i Przedszkole Kamyczek
zobacz więcej (2)
Adres:
Powstańców Wielkopolskich 6a, Koszalin
Sprawdź na mapie
Drukuj Dodaj ocenę

Opis obiektu

Chcemy rozwijać pasje i ciekawość Kamyczek to niepubliczny żłobek i przedszkole w Koszalinie. To miejsce, w którym dzieci czują się bezpiecznie, które wspiera ich całościowy rozwój w ciepłej i radosnej atmosferze.   Żłobek i Przedszkole znajduje się przy ul. Powstańców Wielkopolskich 6A i kilka grup przedszkolnych w naszym budynku przy ul. Wenedów 3. Budynki przedszkoli są funkcjonalne i przytulne. Przylegają do nich ogrody z miejscem zabaw. Posiadamy atesty i certyfikaty na wszystkie przedmioty znajdujące się w przedszkolu (zabawki, meble, pomoce dydaktyczne).  Dysponujemy salami z łazienkami o powierzchni 100 m2.  Sale są przestronne i widne. W ciągu 9 lat świadczenia edukacji na najwyższym poziomie wypracowaliśmy indywidualne podejście do każdego dziecka. Pomagają nam w tym małe grupy (do 20 dzieci), objęte opieką przez dwóch nauczycieli wychowania przedszkolnego lub przez trzech i czterech wykwalifikowanych opiekunów dziecięcych w żłobku....

Galeria

Program nauczania

Każdy z nas wie, że program nauczania w żłobku i przedszkolu nie jest skupiony tylko na zabawie. Proponujemy naszym przedszkolakom wartościowe zajęcia, które rozwijają sfery osobowości i kształtują konkretne umiejętności wymagane dla danego wieku.

Rodzice mogą być spokojni, że program realizowany w grupie ich dziecka jest zgodny z wymogami i skonstruowany prawidłowo pod względem wymagań przygotowania do nauki w szkole.

Kolorowanki