SkakAnka Akademia Brykaczy, Wspinaczy i Gimnastyków

SkakAnka Akademia Brykaczy, Wspinaczy i Gimnastyków
Telefon:
124105142
Strona WWW:
www.skakanka.eu

Lokalizacja:

Adres: Fiołkowa  15, Kraków

SkakAnka Akademia Brykaczy, Wspinaczy i Gimnastyków

SkakAnka to przestrzeń dla dzieci od 4 miesiąca życia, gdzie rozwijamy i ducha, i ciało! Oferujemy rozmaite zajęcia sportowe, wspinaczkowe, gimnastyczne. Proponujemy też organizację niezapomnianych przyjęć urodzinowych i wiele innych atrakcji!

 

Dla dzieci:

  • Wspinaczka – Zapewniamy zajęcia dla zarówno dla trzylatka jak i dla poważnego nastolatka. Profesjonalna i atestowana, dedykowana dla dzieciaków lecz z drogami trudnymi do zdobycia również dla starszych – taka jest nasza ścianka! Każdy zdobywca może liczyć na wsparcie doświadczonego instruktora i grupy, z którą ćwiczy, a kadra prowadząca to wykwalifikowani instruktorzy. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 12-osobowych, w podziale na grupy wiekowo-umiejętnościowe.
  • Gimnastyka – Nasze zajęcia skierowane są do dzieci od czwartego miesiąca życia do kilkunastoletniej młodzieży! Nasz pogram obejmuje poznawanie różnych dyscyplin sportowych związanych z aktualną porą roku. Mamy do dyspozycji profesjonalne sprzęty i akcesoria: poręcze (asymetryczne i równoległe), równoważnie (wysokie i niskie), kółka gimnastyczne, linę i drabinkę sznurową aż pod sufit i, co najlepsze, dmuchane ścieżki gimnastyczne, na których fikołki i przewroty są tylko i wyłącznie radością! Zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów: fizjoterapeutów, instruktorów, trenerów i odbywają się w grupach maksymalnie 12-osobowych, w podziale na grupy wiekowo-umiejętnościowe.

 

Dla rodziców:

  • Kawusia i nie tylko – serwujemy pyszną kawę w różnych odsłonach, a dla tych, którzy akurat nie mają na nią ochoty, oferujemy herbaty różnych rodzajów, świeżo przygotowaną lemoniadę, wodę mineralną i sezonowo koktajle. Coś na ząb? – owocowe przekąski i przegryzki też się znajdą. Coś na słodko? – pysznościowe ciacha od Michałka – najlepszej cukierni w mieście – właśnie u nas. Usiądź wygodnie w kawiarence lub rozsiądź się na wielkiej pufie i oddaj się przyjemności…
  • Biblioteczka i czytelnia tego co już przeczytane – masz w domu książkę, której już na pewno kolejny raz nie przeczytasz? Przynieś ją do SkakAnki! Opatrzymy ją ekslibrisem i podzielimy się z innymi czytelnikami, którzy jej nie znają. Znalazła(e)ś coś w naszej biblioteczce czego jeszcze nie czytała(e)ś – weź ze sobą do domu, przeczytaj i przynieś z powrotem – ktoś inny też ją chętnie przeczyta. Czekając na dziecko zauważyła(e)ś pozycję, która tak Cie wchłonęła, że chcesz ja skończyć w domu? Zabierz ją ze sobą, przeczytaj i zwróć przy okazji.
Czego u nas nie znajdziesz? Śmieciowego jedzenia, chipsów pełnych E, gazowanych napojów i innych im podobnych przestępców przeciwko zdrowiu.