KreaTech - zajęcia dla dzieci (Kraków)

KreaTech - zajęcia dla dzieci
zobacz więcej (10)
Adres:
al. Jana Pawła II 31/U6, Kraków
Sprawdź na mapie
Drukuj Dodaj ocenę

Udogodnienia

  • urodziny
  • animacje
  • warsztaty dla dzieci
  • warsztaty dla rodziców
  • imprezy tematyczne

Opis obiektu

Kreatywne zajęcia technologiczne dla dzieci z zakresu robotyki i programowania, elektroniki, druku 3D, grafiki komputerowej.

KreaTech to zajęcia, które wprowadzają dzieci w świat nowoczesnych technologii.  Oferta dla klientów indywidualnych Zajęcia cykliczne - Podczas cyklicznych zajęć organizowanych od wtorku do piątku oraz w co drugą sobotę dzieci poznają tajniki robotyki oraz uczą się programować w świecie Minecrafta. Zajęcia dostosowane są do wieku oraz poziomu umiejętności uczestników. Na spotkaniach realizujemy autorski program nauczania, rozwijający umiejętności manualne, programistyczne, konstruktorskie oraz kreatywność i koncentrację.    Urodziny z KreaTech - Organizujemy tematyczne imprezy urodzinowe w siedzibie naszej firmy (al. Jana Pawła ii 31/U6, Kraków) lub w domu klienta.   Półkolonie z KreaTech - W okresie ferii zimowych i wakacji organizujemy tematyczne półkolonie dla dzieci. Co roku proponujemy inne motywy przewodnie. Nasze półkolonie to spotkanie z robotyką, elektroniką, drukiem 3D, edukacyjną wersją gry Minecraft, grafiką komputerową oraz...

Galeria

Filmy

Program nauczania

Harmonogram zajęć cylkicznych w siedzibie firmy (al. Jana Pawła II 31/U6):

Wtorki 17:00-19:00 Robotyka 

Środy 17:00-18:30 Minecraft

Czwartki 17:00-19:00 Robotyka

Piątki 17:00-19:00 Robotyka 

Soboty (co 2 tygodnie) 10:00-13:00 Robotyka

14:00-15:30 Elektronika

15:30-17:00 Druk 3D

*Zajęcia organizowane są przy zachowaniu wszelkich kwestii bezpieczeństwa oraz zgodnie z obowiązującymi wytycznymi epidemiologicznymi. 

Kolorowanki