Teatr objazdowy dla dzieci ( Kraków i okolice ) (Kraków)

Teatr objazdowy dla dzieci ( Kraków i okolice )
zobacz więcej (5)
Adres:
Bohaterów września 88a 40, Kraków
Sprawdź na mapie
Drukuj Dodaj ocenę

Udogodnienia

  • rytmika
  • zajęcia teatralne
  • animacje
  • warsztaty dla dzieci
  • imprezy tematyczne

Opis obiektu

Witam . Prawdziwy teatr - który dostarczy Państwu wzruszeń z niesamowitą bajką, przeznaczony dla dzieci od 5 do 10 lat. A tak naprawdę nasza opowieść jest dla każdego . Zapraszamy.

Serdecznie zapraszam do udziału w niesamowitej podróży wraz ze spektaklem pt. "Wartość Bajki". Jest to spektakl który przeniesie Państwa do krainy wyobraźni i pozwoli odkryć prawdziwą wartość opowieści. Dostarczy wszystkim wielu wzruszeń jak i niezapomnianych wrażeń. Nasza bajka przeznaczona jest dla dzieci od lat 6 jak i dla najstarszych widzów. Koszt przyjazdu teatru to 350 Pln. (jeżeli publiczność jest większa niż 40 osób, koszt przyjazdu ustalmy indywidualnie. Jesteśmy teatrem z Krakowa, dojeżdżamy do okolicznych miejscowości, chyba że odległość jest znacznie większa to doliczamy koszt dojazdu). Gramy dla przedszkoli i szkół jak i na imprezach okolicznościowych (urodziny, przyjęcia domowe, eventy firmowe), można nas spotkać także w domach kultury i na różnych salach teatralnych. Czas trwania spektaklu to około jednej godziny. Spektakl dostracza wielu niezapomnianych wzruszeń .  Proszę skopiować poniższy link :) . https://www.youtube.com/watch?v=UqGA2yC-L44 Po...

Galeria

Filmy

Program nauczania

Możliwość prowadzenia warsztatów tetaralnych dla dzieci. 

Program wysyłamy w formacie pdf obejmuje 10 spotkań po godzinie . Cena Warsztatów w zależności od miejsca 1000 Pln - 1300 Pln . Lub ustalanie indywidulane maksmylana grupa 12 osób. Lub jednej godizny warsztatów teatralnych . 

 

Pozdrawiam 

Jafi Art 

Kolorowanki