Przedszkole i żłobek KIDS&Co. - Kraków

Przedszkole i żłobek KIDS&Co. - Kraków
Telefon:
575000839
Strona WWW:
www.kids-co.pl/przedszkole/krakow/enterprise-park

Lokalizacja:

Adres: Powstańców Wielkopolskich 13H, Kraków

Przedszkole i żłobek KIDS&Co. - Kraków

Przedszkole i żłobek KIDS&Co. w Krakowie to nowoczesna placówka edukacyjna, w której szczególny nacisk kładzie się na indywidualizację pracy z dziećmi (metoda key person – key groups). Edukujemy dzieci w wieku już od 12 miesiąca życia, aż do podjęcia nauki w szkole.

 

Lokalizacja

 

Przedszkole usytuowane z centrum miasta, dobrze skomunikowane, bezpośrednio przy głównym trakcie komunikacyjnym, jednakże umiejscowione w zacisznym, zielonym zakątku kompleksu EP, które umożliwia dzieciom aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

 

Posiadamy piękny, świetnie wyposażony plac zabaw. Jesteśmy członkiem akcji Kraków przyjazny alergikom – nasz plac zabaw spełnia te wymagania.

 

Kadra

 

Zatrudniamy wykwalifikowanych nauczycieli wychowania przedszkolnego, lektorów jęz. ang., native speakerów oraz specjalistów i instruktorów zajęć dodatkowych. Nasi pracownicy to osoby ciepłe, życzliwe, spełniające się w swojej pracy.

 

Wykorzystujemy nowatorskie metody pracy z dziećmi, szczególnie uwzględniając ich potrzeby i możliwości. Uczymy dwujęzycznie, wykorzystując metodę immersji językowej.

 

Wyposażenie


Przedszkole i żłobek KIDS&Co. są pięknie wyposażone, zaaranżowane i nowoczesne. Pomieszczenia są dobrze doświetlone i przestronne, ciekawie skomponowane kolorystycznie. Sale dzieci wyposażone w piękne drewniane atestowane meble. Ogromnym plusem jest bezpośrednio przylegający duży, świetnie wyposażony plac zabaw, jak również dużo zielonej, bezpiecznej przestrzeni wokół przedszkola.

 

Realizując założenia zdrowego odżywiania nasz catering serwuje dzieciom zdrowe, smaczne posiłki oparte na założeniach diety makrobiotycznej.