Przedszkole Terefere

Przedszkole Terefere
Telefon:
508672724
Strona WWW:
przedszkole.terefere.org.pl

Lokalizacja:

Adres: Reduta 28, Kraków

Przedszkole Terefere

Przedszkole Terefere to wspaniałe, lokalne miejsce w nowej, rozwojowej części Krakowa jaką jest Prądnik Czerwony z Parkiem Reduta.  Przedszkole powstało jako kontynuacja znanych i cenionych w Krakowie trzech żłobków Terefere. Jesteśmy miejscem edukacji dziecka, w którym stawiamy na różnorodne metody nauczania i twórczą edukację.

Jesteśmy miejscem otwartym, przyjmujemy wszystkie dzieci w wieku od 2,5 lat do 6-go roku życia. Przedszkole Terefere to miejsce, które ma wielokulturowy charakter, zapraszamy dzieci wszystkich narodowości oraz religii. Stawiamy na wzmacnianie naturalnego rytmu rozwojowego dziecka. Poprzez realizację programu MEN oraz liczne zajęcia zarówno te w ciągu dnia jak i te dodatkowe staramy się zaszczepiać w dzieciach zamiłowanie do ruchu, pasji do nauki, twórczości oraz szeroko pojętej muzykalności. 

W Przedszkolu Terefere przystosowaliśmy dwie sale dydaktyczne, gdzie bawimy się, pracujemy i ćwiczymy. Grupy są malutkie i kameralne 11 i 13 osobowe. Podział na mniejsze grupy, którym towarzyszy nauczyciel jest dla nas bardzo ważny, ponieważ uważamy, że w mniejszej grupie łatwiej o uważność oraz indywidualne podejście do każdego dziecka. 

W dzisiejszych czasach, kiedy żyjemy ograniczeni przez restrykcje pandemii ułatwia nam to również zapewnienie bezpieczeństwa i przestrzegania zalecanych zasad higieny. 


Dodatkowo mamy własny plac zabaw, a nasze Przedszkole mieści się w sąsiedztwie pięknego Parku Reduta, więc bez obaw dużo czasu możemy spędzać na świeżym powietrzu budując  odporność naszych dzieci.