Przedszkole Niepubliczne nr 11 English Speaking Pre-School

Przedszkole Niepubliczne nr 11 English Speaking Pre-School
Telefon:
508119625,   126436092
Ocena:
4.9
Strona WWW:
pp11.krakow.pl

Lokalizacja:

Adres: Os. Szkolne 37, Kraków

Przedszkole Niepubliczne nr 11 English Speaking Pre-School

Przedszkole Niepubliczne nr 11 English Speaking Pre-School posiada duże, przestronne pomieszczenia w pełni dostosowane do potrzeb Dzieci, do działań dydaktycznych i do zabawy. Na powierzchni ponad 250 m2 mamy salę rytmiczno-zabawową oraz 4 klasy – przestrzenie otwarte, nie dzielone na grupy – tak, aby dzieci mogły swobodnie korzystać ze wszystkiego, co jest im niezbędnie w zabawie i nauce.

 

Przedszkole położone jest tuż obok Zalewu Nowohuckiego, wokół którego na 3 hektarach parku są pięknie zagospodarowane tereny rekreacyjne, sportowe i zabawowe. Korzystamy z nich w ramach codziennych spacerów, a także (gdy pogoda pozwala) w sportowe wtorki.

Dużo się u nas dzieje! Mnóstwo zabawy, dużo nauki, radości i satysfakcji. Stawiamy na edukację i wychowanie i to są nasze atuty.

Dzieci XXI wieku uwielbiają uczyć się i zdobywać wiedzę niemal w każdej dziedzinie! Ich zainteresowana i potrzeby są zbieżne z naszymi oczekiwaniami oraz propozycjami.
Język angielski, stosowany systematycznie, metodycznie i na wesoło otwiera drogę komunikacji ze światem, a przecież o to nam chodzi, by Dzieci nasze stawały się pełnowartościowymi obywatelami świata.

Hasło: im wcześniej tym lepiej realizujemy na co dzień. Dzieci w naszym przedszkolu rozwijają indywidualne cechy i zdolności, poznają i zdobywają nowe doświadczenia wzbogacające Ich osobowości.Dużo się uczymy przygotowując w sposób kompleksowy Dzieci do edukacji szkolnej. Już od 3 roku życia Dzieci poznają litery, cyfry, świat przyrody, techniki, muzyki i plastyki, zdobywając kolejne poziomy wiedzy opuszczają nasze przedszkole w pełni przygotowane i gotowe do dalszych wyzwań edukacyjnych w szkole.

W pracy z Dziećmi wychodzimy poza ramy programowe, stosujemy bowiem zasadę nieograniczania w możliwościach poznawczych.