Publiczne Przedszkole Pan Samochodzik

Lokalizacja:

Adres: Brzeska 18f, Kraków

Publiczne Przedszkole Pan Samochodzik

Zapraszamy do naszego publicznego przedszkola, które mieści się w Krakowie, przy ulicy Brzeskiej 18f. Jesteśmy obiektem nowoczesnym, przystosowanym do potrzeb dzieci. Dokładamy wszelkich starań, by edukować dzieci poprzez zabawę oraz by rodzice czerpali satysfakcję i zadowolenie z wyboru naszego przedszkola. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie. Najważniejsze jest bezpieczeństwo, edukacja i zabawa - i to właśnie jesteśmy w stanie zapewnić maluchom. Nasza oferta skierowana jest do dzieci w wieku 2,5-5 lat. Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-17.00.


Pan Samochodzik to przedszkole stworzone z potrzeby serca i wieloletniego doświadczenia w pracy pedagogicznej. Pragniemy w nim zapewnić naszym podopiecznym takie warunki oraz opiekę pedagogiczną, jaką chcielibyśmy dać naszym własnym dzieciom. Naszym celem jest zorganizowanie programu przedszkolnego w taki sposób, aby zadbać o indywidualny rozwój dzieci, jednocześnie nie przeciążając ich nadmierną liczbą zajęć.
Dokładamy wszelkich starań, by Wasze dzieci czuły się u nas dobrze i swobodnie oraz nabywały nowych umiejętności, a przez wspólną zabawę w gronie rówieśników, pod okiem pedagogów, uczyły się samodzielności oraz współistnienia z innymi.
Zapraszamy rodziców szukających fachowej opieki i przyjaznego otoczenia dla swoich maluchów.

Co nas wyróżnia?

  • Nasze przedszkole jest dostosowane do potrzeb naszych milusińskich. Dzieci mają do dyspozycji przestronne pomieszczenia z dużymi oknami oraz z wydzielonymi salami do zajęć edukacyjnych i zabaw.
  • Własna kuchnia, która spełnia zachcianki najbardziej wybrednych niejadków.
  • Przedszkole spełnia wysokie wymogi sanitarno- epidemiologiczne
  • Z myślą o bezpieczeństwie naszych przedszkolaków wszystkie zabawki jak i wyposażenie przedszkola posiadają atesty bezpieczeństwa na użytkowanie.
  • W niedalekiej przyszłości powstanie piękny plac zabaw.
  • Bogata oferta edukacyjna.
  • Profesjonalna kadra.
  • Miła, rodzinna atmosfera.
Serdecznie zapraszamy!