Przedszkole Bajlandia

Przedszkole Bajlandia
Telefon:
509314999,   12264 72 43
Ocena:
4.7
Strona WWW:
www.bajlandia.org

Lokalizacja:

Adres: Stattlera 26, Kraków

Przedszkole Bajlandia

„Bajlandia” to przedszkole, w którym dzieci rozwijają swoje talenty i wyobraźnię, zdobywają nowe umiejętności, oraz świetnie się bawią.

Dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat znajdą tutaj jasne i kolorowe sale do zabaw, w których odbywają się zajęcia edukacyjne, językowe, taneczne, gimnastyczne, rytmika z instrumentem, przedstawienia teatralne a także kółka zainteresowań.

 

Przedszkole jest czynne w godzinach 6:30 - 17:30.

 

Mając na uwadze fakt, że Mały Człowiek jest olbrzymim indywidualistą o wielkich potrzebach staramy się traktować Go tak, by czuł się ważny, potrzebny i rozumiany, by mógł realizować swoje pragnienia w atmosferze bezpieczeństwa oraz poszanowania godności osobistej. Wiemy, że najważniejszym etapem naszego życia jest dzieciństwo. Pięćdziesiąt procent zdolności do uczenia się rozwija się właśnie w pierwszych czterech latach życia. 

 

Celem przedszkola jest wychowanie ludzi przedsiębiorczych, śmiałych, dobrze radzących sobie w życiu, mających dobry kontakt z otoczeniem, ludzi dobrze czujących się we współczesnym świecie, tolerancyjnych i empatycznych. Przygotowany program edukacyjno-wychowawczy ma za zadanie wszechstronnie rozwijać i dobrze przygotowywać Dzieci do rozpoczęcia nauki w szkole. 

 

Dbamy, o zdrowe odżywianie Dzieci oraz staramy się o wyrobienie w nich dobrych nawyków żywieniowych, tak aby w przyszłości procentowało to zdrowym trybem życia i odżywiania się. Dlatego w naszej kuchni Rafcatering posiłki przygotowywane są tylko dla dzieci z ogromną starannością z zachowaniem wszelkich norm. Zdajemy sobie sprawę że wiele z naszych Pociech jest uczulonych na różne produkty dlatego podchodzimy indywidualnie do każdego rodzaju diety. Nad edukacją, bezpieczeństwem Dzieci czuwa życzliwa, kompetentna, wykształcona i rozumiejąca potrzeby Dzieci kadra pedagogiczna.