Żłobek Centrum Malucha Agugu

Żłobek Centrum Malucha Agugu
Telefon:
500415465
Ocena:
5
Strona WWW:
www.centrum-malucha-agugu.pl

Lokalizacja:

Adres: Zdunów 18B   3 i 2, Kraków

Żłobek Centrum Malucha Agugu

Agugu to żłobek to bezpieczne i przyjazne miejsce, w którym Twoje Dziecko otrzyma profesjonalną opiekę oraz miło spędzi czas, pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry, a wszystko to w kameralnej, domowej atmosferze.


Uwaga! Posiadamy własny OZONATOR do DEZYNFEKCJI!  Służy nam nie tylko do profilaktyki SARS-COV-2 ale również do usuwania wszelkich drobnoustrojów i wirusów, dzięki temu możemy zapewnić powierzchnie zawsze wolne o zarazków i wirusów, a powietrze jest bardziej przyjazne dla alergików.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią, w której mogą Państwo na własne oczy zobaczyć, że nasi podopieczni nie nudzą się a spędzony w żłobku czas jest czasem nauki, radości i dobrej zabawy.

Dlaczego nasz żłobek spodoba się Twojemu dziecku

Żłobek AGUGU na Ruczaju to miejsce stworzone z myślą o dzieciach, w którym dbamy o wczesne wspomaganie rozwoju.żłobek ruczaj kraków

Zapewniamy liczne zajęcia:

  •     muzyczne,
  •     plastyczne,
  •     sensoryczne,
  •     ćwiczenia i zabawy


Jak dojechać do naszego żłobka

Z uwagi na budowę Trasy Łagiewnickiej i problemy jakie mogą Państwo napotkać, z dojazdem do nas – przygotowaliśmy kilka usprawnień, dzięki którym będą mogli Państwo w prosty sposób każdego dnia szybko określić najlepszą w danym momencie trasę dojazdową.

Szczegóły znajdą Państwo pod linkiem do zakładki jak dojechać. 

Dzięki zintegrowanym systemom map, w każdym momencie z dowolnego urządzenia określą Państwo możliwie najlepszą w danym momencie trasę.