Żłobek Integracyjny Terefere (Kraków)

Żłobek Integracyjny Terefere
zobacz więcej (7)
Wyświetl numer telefonu
Adres:
Zdunów 18c/1, Kraków
Drukuj Dodaj ocenę

Standard

  • psycholog
  • rytmika
  • gimnastyka ogólnorozwojowa
  • zajęcia teatralne
  • urodziny
  • warsztaty dla dzieci
  • warsztaty dla rodziców

Opis obiektu

Żłobek Integracyjny Terefere  z apewnia opiekę nad dziećmi w wieku od 6-go miesiąca do trzech lat, przez pięć dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku) w godzinach: 7:00 – 18:00.   Dzięki dofinansowaniu z MRPiPS miesięczny abonament  wynosi tylko  330,22  zł/miesięcznie.   Terefere powstało z myślą o Mamach, które po okresie pozostawania z małym dzieckiem w domu, zdecydowały się podjęcie pracy. Naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym Mamy będą mogły bez obaw i wątpliwości zostawić swoje pociechy pod opieką wykwalifikowanego personelu.   Na stałe współpracujemy z grupą doświadczonych rehabilitantów, terapeutów oraz psychologów. Integracja w naszym żłobku realizowana jest jako forma wspólnej nauki i zabawy. Dzięki temu pozwala ona na możliwość uczestniczenia w naturalnych warunkach społecznych w zróżnicowanej grupie dziecięcej, ucząc akceptacji i tolerancji i niosąc korzyść zarówno dzieciom będącym w normie...

Galeria

Program nauczania

Integracja w naszym żłobku realizowana jest jako forma wspólnej nauki i zabawy. Dzięki temu pozwala ona na możliwość uczestniczenia w naturalnych warunkach społecznych w zróżnicowanej grupie dziecięcej, ucząc akceptacji i tolerancji i niosąc korzyść zarówno dzieciom w normie rozwojowej jak i dzieciom ze szczególnymi potrzebami. Dzieciom potrzebującym wsparcia zapewniamy opiekę specjalistów, min.: pedagogów specjalnych, psychologa dziecięcego, logopedy fizjoterapeuty oraz terapeuty SI (integracji sensorycznej)


Po zapisaniu do żłobka każde niepełnosprawne/objęte leczeniem specjalistycznym dziecko ma możliwość skorzystania z diagnozy, dzięki czemu opracowany zostaje indywidualny program rehabilitacyjny, a także zestaw ćwiczeń do samodzielnego wykonywania ćwiczeń w domu, z rodzicami, jako uzupełnienie prowadzonej w żłobku rehabilitacji.

Kolorowanki