Żłobek Puszek

Żłobek Puszek
Telefon:
602329297,   12202 04 80
Strona WWW:
www.zlobekpuszek.pl

Lokalizacja:

Adres: Miłkowskiego 7, Kraków

Żłobek Puszek

Żłobek Puszek jest placówką, która prowadzi działalność opiekuńczo-wychowawczo-pielęgnacyjną nad dziećmi w wieku od 6 miesięcy do 3 roku życia. Oferuje opiekę d poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 18.00.

 

W żłobku tworzymy domową, przyjazną atmosferę, pełną ciepła, życzliwości i radości. Priorytetem naszej pracy jest dobro każdego maluszka oraz jego harmonijny i wszechstronny rozwój. Chcemy, aby dziecko z nami czuło się szczęśliwe i bezpieczne. Rozwijamy aktywność małego dziecka w trakcie zabaw poprzez poznawanie świata wszystkimi zmysłami. Stopniowo usamodzielniamy maluszki i rozwijamy czynności samoobsługowe. Pragniemy, aby dziecko czerpało radość z odkrywania świata i pokonywania trudności.

 

W naszym żłobku kładziemy duży nacisk na racjonalne odżywianie dziecka, oraz kształtowanie u niego prawidłowych nawyków żywieniowych. Wszystkie posiłki są przygotowywane we własnej nowoczesnej kuchni przez wykwalifikowanych pracowników żłobka. Jeśli dziecko cierpi na alergię pokarmową i konieczne jest stosowanie specjalnej diety, istnieje możliwość dostosowania posiłków do indywidualnych wymagań dziecka.

 

Żłobek zapewnia:

 

 

  • profesjonalne i doświadczone opiekunki
  • pełne wyżywienie (śniadanie I , śniadanie II, dwudaniowy obiad, podwieczorek, kolacja)
  • codziennie zajęcia ruchowe i zabawy na świeżym powietrzu
  • możliwość leżakowania lub relaksu
  • różnorodne zajęcia edukacyjne dostosowane do wieku dzieci