Zaczarowany Melonik (Kraków)

Zaczarowany Melonik
Oceniono na:
4.8/5
zobacz więcej (8)
Wyświetl numer telefonu
Adres:
Antoniego Augustynka-Wichury 14/LU1, Kraków
Drukuj Dodaj ocenę

Standard

  • logopeda
  • gimnastyka ogólnorozwojowa
  • zajęcia teatralne
  • urodziny
  • animacje
  • warsztaty dla dzieci
  • warsztaty dla rodziców
  • imprezy tematyczne

Opis obiektu

Zaczarowany Melonik  na Krowodrzy w Krakowie to placówka, która jest częścią siebi żłobków w całej Polsce (Kraków, Gdańsk, Łódź, Lublin, Poznań, Wrocław).    W sieci żłobków Zielony Melonik stawiamy przede wszystkim na naukę poprzez zabawę. W codziennym rozkładzie dnia nie brakuje atrakcji, które sprawiają, że nasze maluchy nigdy się nie nudzą.    Organizacja   Dla dzieci w wieku od 5. miesiąca życia do 3 lat. Grupy są niewielkie, dzięki czemu opiekunki mogą poświęcać jednakową uwagę wszystkim dzieciom. Oferujemy kameralne, przyjazne placówki wyposażone w atestowane zabawki i sprzęty codziennego użytku.  W każdej z naszych placówek funkcjonuje system monitoringu wewnętrznego, który pozwala Rodzicom kontrolować bezpieczeństwo dzieci. Do dyspozycji Rodziców służą kamery internetowe do bieżących obserwacji online. W żłobkach Zaczarowany Melonik podajemy dzieciom posiłki oparte na zbilansowanej diecie odpowiedniej dla najmłodszych. Żłobek jest czynny od poniedziałku do...

Galeria

Program nauczania

Sprawdzone techniki i metody pedagogiczne pozwalają nam na wykorzystywanie drzemiącego w najmłodszych potencjału do aktywnego działania i kreatywnego wyrażania emocji. Uczymy tolerancji, akceptacji i poszanowania odmienności. Dążymy do wyrównywania szans edukacyjnych z uwzględnieniem indywidualnej sytuacji każdego dziecka oraz potrzeb środowiska, z którego się ono wywodzi. Spędzając czas w Zaczarowanym Meloniku maluszek wyrasta na aktywnego, wrażliwego i samodzielnego przedszkolaka, który radzi sobie z różnymi trudnościami w sposób mądry i rozważny.

 

Bardzo ważna jest dla nas partnerska współpraca z Rodzicami. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i propozycje. Naszą misją jest również podążanie za indywidualnym tempem rozwoju dziecka. Wspieramy je w osiąganiu niezależności i samodzielności.

Kolorowanki