Żłobek Terefere 1

Żłobek Terefere 1
Telefon:
508672724
Strona WWW:
www.klubterefere.pl

Lokalizacja:

Adres: Plac Sikorskiego  4/1, Kraków

Żłobek Terefere 1

Żłobek Terefere 1- to kameralny żłobek położony w sercu krakowskiego Starego Miasta przy placu Generała Sikorskiego. Jest pierwszą z czterech placówek utworzonych przez Centrum Psychologiczne Salvate. Otwarty w 2013 roku, nadal cieszy się bardzo dobrą opinią i co dla nas najistotniejsze, jest polecany przez Rodziców, których dzieci skorzystały z oferty placówki.


Zachęcamy do odwiedzin i zapoznania się z opiniami zamieszczonymi na fanpag’u Żłobka Terefere: https://www.facebook.com/KlubTerefere/


Zapraszamy dzieci od 6 miesiąca do 3 roku życia. Oferujemy przyjazną, rodzinną i kameralną atmosferę (grupa liczy maksymalnie 15 dzieci-opiekują się nimi trzy wykwalifikowane opiekunki).


W ramach zajęć prowadzimy warsztaty rozwojowe, plastyczne i muzyczne. Zapewniamy zdrową kuchnię oraz przestronne, w pełni przystosowane pomieszczenia: dwie sale zabaw plus oddzielną salę do spania dla dzieci, kuchnię oraz łazienkę.


Nieopodal Żłobka znajduje się plac zabaw oraz malutki ogródek. Niewątpliwym atutem żłobka jest jego lokalizacja i łatwość dojazdu, z każdej dzielnicy Krakowa.


Nasza Kadra:


Kadrę Żłobka TEREFERE stanowią wykształcone, doświadczone i troskliwe opiekunki, dla których istotne jest by dziecko, w ciepłej i przyjaznej atmosferze, mogło rozbudzać swoją ciekawość i swój potencjał. Podejmowane przez nasz zespół działania mają na celu wspieranie rozwoju emocjonalnego i umysłowego każdego z naszych dzieci oraz zaszczepienie umiejętności współpracy i prób budowania relacji z innymi dziećmi.


Istotna jest dla nas dobra zabawa, bezpieczeństwo, kreatywność oraz wzmacnianie indywidualnych zainteresowań najmłodszych.


Żłobek Terefere to miejsce, o którym rodzice i dzieci mówią, że jest „najlepsze pod słońcem”.