Kraków: spektakl „Karolcia. Historia o niebieskim koraliku”

Kraków: spektakl „Karolcia. Historia o niebieskim koraliku”
Skomentuj

20 maja 2019 r. o godz. 8:45 i 11:00 w Teatrze Współczesnym odbędzie się spektakl „Karolcia. Historia o niebieskim koraliku”.

Spektakl na podstawie książki dla dzieci "Karolcia". Opowiada o rezolutnej dziewczynce, która podczas przeprowadzki do nowego mieszkania znajduje magiczny koralik. Dzięki niemu, wraz ze swoim nowym kolegą Piotrem, przeżywa wiele ciekawych i zabawnych przygód.

Historia uczy, że warto pomagać innym, a dawanie jest tak samo przyjemne jak otrzymywanie.

Zabawne kompozycje autorskich piosenek podkreślają przyjazny dla dziecka język przedstawienia, dodatkowo nadając widowisku musicalowego charakteru. Wykorzystane w spektaklu efekty specjalne pozwalają najmłodszym widzom poczuć baśniowy charakter przeniesionej na deski sceniczne książeczki Marii Kruger.

 

Dla dzieci od lat 3

 

 

Więcej informacji:

www.teatrkrakow.pl

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Najbliższe wydarzenia w Krakowie

Przedszkola w Krakowie

Prywatne Przedszkole nr 11 English Speaking Pre-School

Prywatne Przedszkole nr 11...

Przedszkole posiada duże, przestronne pomieszczenia w pełni dostosowane do potrzeb Dzieci, do działań dydaktycznych i do zabawy. Na powierzchni ponad 200 m2 ma
Przedszkole Bright Child

Przedszkole Bright Child

Anglojęzyczne przedszkole Bright Child jest nowoczesną i innowacyjną placówką. Czerpiemy z doświadczeń najlepszych przedszkoli w Wielkiej Brytanii. Jesteśmy us