Kraków: Targi Mamaville 2019 vol. 1

Kraków: Targi Mamaville 2019 vol. 1
Skomentuj

Zapraszamy na Targi Mamaville do Krakowa 3 marca 2019 r. na EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9. Wstęp wolny w godzinach 10:00 - 17:00.

Serwis Przedszkola.edu.pl sprawuje oficjalny patronat medialny nad tym projektem.


Targi Mamaville to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny. Skierowane są do kobiet w ciąży, wszystkich mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką parentingową. W jednym miejscu  zbieramy oryginalnych polskich projektantów, marki i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.

Zapraszamy rodzinnie na bezpłatne warsztaty oraz atrakcje dla rodziców i dzieci. Targi Mamaville to przede wszystkim zakupy u oryginalnych i kreatywnych wystawców - najnowsze kolekcje, pomysły i produkty, premiery nowych marek oraz nowatorskie rozwiązania.

 
Mamaville Targi Kraków vol.1
Niedziela // 3 marca // EXPO Kraków ul. Galicyjska 9
WSTĘP WOLNY, godziny 10:00 - 17:00

Link do wydarzenia na FB:
https://web.facebook.com/events/531168550717236


Więcej informacji:
Targi Mamaville 2019 - już wkrótce wiosenna edycja!

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Najbliższe wydarzenia w Krakowie

Przedszkola w Krakowie

Prywatne Przedszkole nr 11 English Speaking Pre-School

Prywatne Przedszkole nr 11...

Przedszkole posiada duże, przestronne pomieszczenia w pełni dostosowane do potrzeb Dzieci, do działań dydaktycznych i do zabawy. Na powierzchni ponad 200 m2 ma
Przedszkole Bright Child

Przedszkole Bright Child

Anglojęzyczne przedszkole Bright Child jest nowoczesną i innowacyjną placówką. Czerpiemy z doświadczeń najlepszych przedszkoli w Wielkiej Brytanii. Jesteśmy us