Kulturalne ferie 2020 w Warszawie

Kulturalne ferie 2020 w Warszawie
Skomentuj

Zapraszamy dzieci na kulinarne ferie zimowe 2020 "Wyspy pełne smaków".

Będzie to podróż niezwykłym kulinarnym szlakiem. W ciągu pięciu dni poznamy kuchnię z pięciu różnych wysp: Wielkiej Brytanii, wysp greckich, Japonii, Karaibów i Portoryko! Będziemy uczyć się gotować w profesjonalnie wyposażonym studio. Zawitamy do wielu krajów i poznamy je nie tylko od kulinarnej strony.


Będziemy odkrywać również miejskie smaki i ciekawe miejsca w Warszawie. A to wszystko na kulinarnych feriach zimowych 2020 w Studiu Kulinarnym Małe Przyjemności.


Wspólnie gotujemy i wspólnie jemy przygotowane potrawy. Odwiedzamy ciekawe miejsca w Warszawie  A przede wszystkim dobrze się bawimy. Każde dziecko otrzyma książkę kucharską z przepisami z zajęć.

 

Wiek: 7-15 lat

Koszt: 1149 zł brutto (w cenę zajęć wliczone są posiłki - drugie śniadanie, obiad, podwieczorek - i napoje, atrakcje, bilety na wszystkie atrakcje, opieka trenerów kulinarnych, ubezpieczenie od NNW)

Opieka w godzinach: 8.30-17.30

 

Zapraszamy!

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Najbliższe wydarzenia w Warszawie

Przedszkola w Warszawie

Przedszkole Domek Elfów

Przedszkole Domek Elfów

  Serdecznie witamy Rodziców i Dzieci z warszawskiego Ursynowa!:)Zapraszamy do nowo otwartej placówki "Domek Elfów". Nasze magiczne przedszkole rozgościło się
Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Bielany

Przedszkole Ciuchcia Puch...

Ciuchcia Puch Puch, to najwyższej klasy przedszkola i żłobki z ponad 20-letnim doświadczeniem, oferujące dzieciom przyjazną atmosferę, specjalistyczną opiekę t