Kulturalny Piknik Rodzinny w Parku Górczewska - Warszawa

Kulturalny Piknik Rodzinny w Parku Górczewska - Warszawa
Skomentuj

2 września, o godzinie 10:00, w Parku Górczewska w Warszawie odbędzie się Kulturalny Piknik Rodzinny, organizowany przez Fundację Kulturalne Dzieci.

Kulturalny Piknik Rodzinny jest wyjątkową okazją do spędzenia wolnego czasu w gronie rodzinnym, zapoznania się z ofertą wspaniałych firm dziecięcych w atmosferze zabawy i interakcji.

 

W programie:

 

- spotkanie z ambasadorkami,
- pokazy mody dla dzieci i kobiet,
- warsztaty taneczne,
- konkursy dla dzieci,
- kreatywne warsztaty dla dzieci: malowanie piaskiem, mały konstruktor,
- piknik dla dzieci - atrakcje, produkty dla najmłodszych,
- malowanie buziek, zabawy z chustą animacyjną.

 

W konkursach będzie można wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez naszych wspaniałych Partnerów: Profbud, Cybex, Tosia.pl, Klinika Leczenia Jąkania, Chicco, Rable, Vianek, Granna, Ziaja Polska, Alexander Toys, Sklep Animatora, Inca Play, Empik School Warszawa Bemowo, Torelle, TUTU Princess, Ciuciubabka, Wydawnictwo Literówka, Matplaneta.

Patronami Medialnymi są: Rzecznik Praw Dziecka, RDC, Dziecko w Warszawie, wolnasobota.pl, Tatento.pl, Informator Stolicy, Portal Gwiazd.pl, Info Rodzinka, Przedszkola.edu.pl.

 

Wstęp wolny!

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Najbliższe wydarzenia w Warszawie

Przedszkola w Warszawie

Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Wawer

Przedszkole Ciuchcia Puch...

 Ciuchcia Puch Puch, to najwyższej klasy przedszkola i żłobki z ponad 20-letnim doświadczeniem, oferujące dzieciom przyjazną atmosferę, specjalistyczną opiekę
Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Bielany

Przedszkole Ciuchcia Puch...

Ciuchcia Puch Puch, to najwyższej klasy przedszkola i żłobki z ponad 20-letnim doświadczeniem, oferujące dzieciom przyjazną atmosferę, specjalistyczną opiekę t