Legendy Polskie

Legendy Polskie
Skomentuj

Czym są legendy i jakie jest ich przesłanie? Czego w XXI wieku mogą nas nauczyć, kiedy już wszystko zostało dokładnie poznane?

 Legendy przekazywano od dawien dawna. Opowieści te są niezwykle stare, nawet bardziej niż najstarsza na świecie staruszka. Opowieści te pokazują nam także, co jest dla nas dobre, a co złe. Każda z historii przekazuje bowiem pewną mądrość. Nauka płynąca z legend przetrwała stulecia, nadal jest żywa i aktualna.

Czy to oznacza, że wśród nas może istnieć Bazyliszek albo Twardowski? Oczywiście, że tak! Rozejrzyj się wokół. Każdy z nas może odnaleźć w jakiejś osobie, lub nawet u siebie ich cechy charakteru. A któż z nas nie chciałby polecieć na księżyc? Przyjrzyj się spektaklowi dokładnie, spróbuj odszukać legendarnych bohaterów i zrozumieć, dlaczego są dla nas ważni i co chcą przekazać swoją historią. Spektakl ,,LEGENDY POLSKIE'' odchodzi od tradycyjnego sposobu pokazywania historii z legend. Skupia się raczej na poszukiwaniu archetypów i ich odbicia w naszym świecie, wśród nas, w nas samych. 

 

Wejdź z nami do świata LEGEND POLSKICH.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Najbliższe wydarzenia w Warszawie

Przedszkola w Warszawie

Przedszkole Tęczowe

Przedszkole Tęczowe

ARTYSTYCZNE PRZEDSZKOLE NA TARGÓWKU- POZNAJ NAS! DLACZEGO TĘCZOWE PRZEDSZKOLE JEST TAK WYJĄTKOWE? Kameralne grupy i rodzinna atmosfera!Własny plac zabaw z ogro
Przedszkole Radosna Planeta

Przedszkole Radosna Planeta

Za cel postawilismy sobie stworzenie miejsca, w którym dzieci będą czuły się bezpiecznie, które będzie wspierać ich całościowy rozwój w ciepłej i radosnej atmo