Zabawa Park

Zabawa Park
Telefon:
731039039
Strona WWW:
www.zabawapark.pl

Lokalizacja:

Adres: AL. Marsz. J. Piłsudskiego  153, Łódź

Zabawa Park

3000 m niesamowitych atrakcji w Łodzi! Do wyboru labirynt, zjeżdżalnie, park linowy i wiele innych! Zapraszamy do Zabawa Parku dzieci w każdym wieku.

 

Trampoliny

Stworzyliśmy dla Państwa prawie 500 m2, powierzchni trampoliny. Powierzchnia trapomlin składa się z dwóch części. Trampoliny podzieliśmy na dwie strefy:
-strefa dla najmłodszych
-strefa dla pozostałych gości.
Każda ze stref obejmuje maty o różnych rozmiarach. trampolinę skośną, zjeżdżalnię i basen z gąbkami. Kombinacja tych wszystkich elementów sprawi, że nie bedziesz się nudzić.

 

Park linowy

Park liniowy zawiera 10 przystanków i 15 etapów. Zajmuje powierzchnię powyżej 200 metrów kwadratowych i ma 150 metrów długości. Dzięki umieszczeniu przeszkód na niewielkiej wysokości (40 cm) rodzice mogą towarzyszyć dzieciom podczas zabawy. 

 

Labirynt

Wielki tort urodzinowy z wisienkami skrywa w sobie 3-kondygnacyjny labirynt. Labirynt otoczony jest ogromnym basenem z kolorowymi piłkami, do którego dostać można się zjeżdżając z najwyższego punktu labirytu potrójną kolorową zjeżdżalnią. W basenie ukryliśmy wulkan, z którego zamaist lawy wyskakiwać będą piłeczki. Zresztą sprawdźcie sami co jeszcze kryje nasz urodzinowy tort.

 

Automaty do gier

Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy strefę z automatami do gier całkowiecie za darmo. Wśród których między innymi bujaki, koszykówka, koparka, golf czy cymbergaj. 

 

Strefa dla najmłodszych

Zadbaliśmy o komfort pobytu najmłodszych gości. Specjalnie przygotowane miejsce dla dzieci w wieku do 3 lat. W strefie tej znajduje się oddzielny basen, zjeżdżalnia, tor z przeszkodami. Wszystko zorganizowane tak, by każdy krok przynosił dzieciom doświadczenie życiowe. Zadbaliśmy też o rodziców dla Nich przygotowaliśmy miejsce by mogli być jak najbliżej swoich pociech.