Punkt przedszkolny - Pracownia Edukacyjna (Łódź)

Punkt przedszkolny - Pracownia Edukacyjna
Jesli chcesz zobaczyć więcej, zaloguj się przez Facebooka i zobacz szczegóły oferty!

Opis obiektu

Placówka powstała z potrzeby i inicjatywy rodziców, szukających miejsca dla własnych dzieci. Miejsca, które byłoby możliwie niedyrektywne, respektujące podmiotowość dzieci, zasady porozumienia bez przemocy czy wyniki badań neurodydaktyki. Wierzymy też, że częsty i intensywny kontakt z twórcami i praktykami różnych dziedzin będzie dla dzieci inspiracją do samodzielnego rozwoju.

Zajęcia, w których dzieci mogą brać udział to m.in: plastyka przestrzenna, ceramika, muzykowanie, przyroda, zajęcia teatralne, historia, grafika komputerowa. Organizujemy także inne tematyczne zajęcia idąc za potrzebami i zainteresowaniami dzieci. Celem jest spontaniczne zainteresowanie dziecka różnorodnymi praktykami i obszarami poznania, w które dziecko może włączyć się wówczas, gdy poczuje taka potrzebę. ​ Jesteśmy placówką realizującą podstawę programową, określoną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej bazując na metodach pedagogiki twórczości i twórczym nauczaniu.

Przedszkola w pobliżu

Przedszkole Miejskie nr 102

Przedszkole Miejskie nr 102

Przedszkole Mijeskie nr 102 to miejsce przyjazne dzieciom. Dbamy o ich potrzeby, staramy się wpajać zasady dotyczące właściwego odżywiania a także uczymy je sa

Kolorowanki