Przedszkole i żłobek KIDS&Co. - Łódź

Przedszkole i żłobek KIDS&Co. - Łódź
Telefon:
575008410
Ocena:
3.2
Strona WWW:
www.kids-co.pl/przedszkole/lodz/imagine

Lokalizacja:

Adres: Piłsudskiego  87B, Łódź

Przedszkole i żłobek KIDS&Co. - Łódź

Przedszkole i żłobek KIDS&Co. w Łodzi to nowoczesna placówka edukacyjna, w której szczególny nacisk kładzie się na indywidualizację pracy z dziećmi (metoda key person – key groups). Edukujemy dzieci w wieku już od 12 miesiąca życia, aż do podjęcia nauki w szkole.

 

Lokalizacja

 

Przedszkole i Żłobek znajdują się blisko centrum miasta, w miejscu bardzo dobrze skomunikowanym, ale jednocześnie w pobliżu dużego i pięknego parku "Nad Jasieniem", który daje nam możliwość zabaw i spacerów na świeżym powietrzu każdego dnia.

 

 

Posiadamy własny plac zabaw zlokalizowany bezpośrednio przy biurowcu, jednakże z dala od ruchliwych ulic, co zapewnia zabawę w komfortowych warunkach.

 

 

Kadra

 

Zatrudniamy wykwalifikowanych nauczycieli wychowania przedszkolnego, lektorów jęz. ang., native speakerów oraz specjalistów i instruktorów zajęć dodatkowych. Nasi pracownicy to osoby ciepłe, życzliwe, spełniające się w swojej pracy.

 

Wykorzystujemy nowatorskie metody pracy z dziećmi, szczególnie uwzględniając ich potrzeby i możliwości. Uczymy dwujęzycznie, wykorzystując metodę immersji językowej.

 

Wyposażenie


Przedszkole i żłobek KIDS&Co. są pięknie wyposażone, zaaranżowane i nowoczesne. Pomieszczenia są dobrze doświetlone i przestronne, ciekawie skomponowane kolorystycznie. Sale dzieci wyposażone w piękne drewniane atestowane meble. Ogromnym plusem jest bezpośrednio przylegający duży, świetnie wyposażony plac zabaw, jak również dużo zielonej, bezpiecznej przestrzeni wokół przedszkola.

 

Realizując założenia zdrowego odżywiania nasz catering serwuje dzieciom zdrowe, smaczne posiłki oparte na założeniach diety makrobiotycznej.