Przedszkole Miejskie nr 120
Przedszkole Miejskie nr 120

Przedszkole Miejskie nr 120 (Łódź)

Justyna:
2.2/5
Dodano: 2019-12-22 10:16:29

Poszczególne oceny:

 • nauczyciele
  3
 • wyposażenie
  3
 • plac zabaw
  3
 • zajęcia
  1
 • czystość
  1
 • wyżywienie
  2
Przedszkole chcące „tworzyć” dzieci niczym z taśmy produkcyjnej. Bardzo trudna we współpracy pani dyrektor Miszczak. Według nauczycielek panuje opinia, ze największym minusem przedszkola jest właśnie dyrekcja. Dyrekcja nie pozyskuje sponsorów, wszystkie fundusze pochodzą od rodziców. Nagminne łamanie przepisów RODO, nie realizowanie Rozporządzeń Ministerstwa, brak ppp.
Mało wyjść, wycieczek, zajęć dodatkowych także tych w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej ( poza logopedia). Jedynie te finansowane z gminy- to gimnastyka korekcyjna prowadzona przez osoby z zewnątrz i tu jeden z niewielu plusów. Angielski ktory powinien być realizowany w ramach podstawy programowej to fikcja. Drugi plus przedszkola to pani katechetka- uwielbiana przez dzieci. Cudownie opowiada kwestie wiary, a przede wszystkim jazdę dziecko traktuje równo czego nie można powiedzieć o pani Justynie Przytulskiej.
Przedszkole od lat w swych innowacjach opiera się o projekt Mistrzowie kodowania, nic nowego nie jest realizowane. Posiłki gorsze nóż 3 lata temu. Dzieci powyżej przeciętność nie są miłe widziane, wręcz są traktowane jak intruz. Szarpanie, przywiązywanie do krzesła, holding- brak podstawowych umiejętności przytrzymania dziecka by nie zrobiły dobie i innym krzywdy. W razie nie radzenia sobie dziecko trafia na dywanik do dyrekcji. Bardzo sympatyczna i kompetentna pani wicedyrektor.

Kolorowanki