Ufolandia. Sala Zabaw

Ufolandia. Sala Zabaw
Telefon:
534747555,   42650 55 16
Strona WWW:
https://www.facebook.com/SalaZabawDlaDzieciUfolandia

Lokalizacja:

Adres: Rydzowa 12, Łódź

Ufolandia. Sala Zabaw

Sala zabaw "Ufolandia" to nowoczesna sala zabaw stworzona specjalnie z myślą o zapewnieniu dzieciom komfortowych warunków do zabawy zapewniając im tym samym pełne bezpieczeństwo. Do dyspozycji podopiecznych oddaje się: małpi gaj, konstrukcję wspinaczkową, trampoliny i zjeżdżalnie, figloraj oferuje multimedialne atrakcje w postaci strefy promocyjnej KINECT dla XBOX 360, sali kinowej z regularnymi seansami oraz dyskoteki.

W sali zabaw znajduje się także miejsce dla rodziców - dwusferowa kawiarnia gdzie można skorzystać z baru, odpocząć w wygodnych fotelach bądź skorzystać z bezprzewodowego Internetu mając cały czas wgląd na poczynania dzieci na sali.

Lokal posiada osobne, przestronne sale w których można zorganizować urodziny lub inną imprezę okolicznościową. Urządzając każde dziecięce party korzysta się ze wszystkich dostępnych sprzętów sali zabaw, w tym z bezpłatnej strefy gier – Kinect dla XBOX 360 oraz urodzinowego UfoDisco, które jest połączeniem tradycyjnej dyskoteki z projekcją multimedialną z projektora.