Szymonek Ancymonek Sala Zabaw dla Dzieci (Łódź)

Szymonek Ancymonek Sala Zabaw dla Dzieci
Jesli chcesz zobaczyć więcej, zaloguj się przez Facebooka i zobacz szczegóły oferty!

Opis obiektu

Wstąp do tej fantastycznej sali zabaw i przekonaj się, jak wspaniała atmosfera w niej panuje na zabawę przeznaczone jest ponad 200 m2 .

Wstąp do tej fantastycznej sali zabaw i przekonaj się, jak wspaniała atmosfera w niej panuje na zabawę przeznaczone jest ponad 200 m2 . Czas spędzony tu będzie niezapomniany. Zabawa zdaje się nie mieć końca. Śmiech dzieci słychać z otchłani basenów wypełnionych barwnymi piłeczkami. Wielopoziomowa, przestrzenna struktura obszaru zabawy dla starszych dzieci przyprawia o zawrót głowy. Dla najmłodszych również została stworzona oddzielna przestrzeń do wspaniałej zabawy, około 50 m2, a  rodzice i opiekunowie obserwując swoje pociechy mogą zrelaksować się przy filiżance pysznej kawy lub gorącej herbaty.

Przedszkola w pobliżu

Przedszkole i żłobek Kids&Co. - Łódź

Przedszkole i żłobek...

Przedszkole i żłobek Kids&Co. w Łodzi planowo ma zostać otwarty we wrześniu 2019 r. Prowadzimy już zapisy na pierwsze grupy przedszkolne. Zapraszamy!
Przedszkole Akademia Małych Odkrywców

Przedszkole Akademia Małych...

Przedszkole Akademia Małych Odkrywców w Łodzi to nowoczesne przedszkole, w którym stawia się na budowanie u dzieci poczucia odpowiedzialności i samodzielność.
Przedszkole Daltońskie Łódka

Przedszkole Daltońskie Łódka

Przedszkole Daltońskie Łódka zlokalizowane jest na terenie ogrodzonego kompleksu Wyższej Szkoły Informatycznej Umiejętności. Placówka mieści się w nowoczesnym
Artystyczne Centrum Rozrywki Rodzinnej Klaunik

Artystyczne Centrum...

Jesteśmy artystyczną firmą działającą od 10 lat w branży rozrywkowo-reklamowej. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie, zdobyte w różnych częściach świata.Podzi

Kolorowanki