Jupi Park Manufaktura

Jupi Park Manufaktura
Telefon:
726212202
Strona WWW:
www.jupipark.pl

Lokalizacja:

Adres: Drewnowska  58, Łódź

Jupi Park Manufaktura

Manufaktura w Łodzi jest jednym z sieci parków zabaw i rozrywki JUPI PARK. To niezwykłe miejsce dla dzieci, gdzie nowoczesne rozwiązania techniczne łączą się z interesującymi propozycjami edukacyjnymi.

 

Przenieś się z dziećmi do bajkowego świata dżungli!

 

Szalone zjeżdżalnie, labirynty, trampoliny, armatki pneumatyczne, go-karty, baseny z piłeczkami zapewniają fascynujące przygody. Dzieci uwielbiają szaloną jazdę w dół, dlatego w JUPI PARKU w Manufakturze znajdują się aż cztery różne zjeżdżalnie, w tym jedna podwójna oraz osobna ślizgawka dla najmłodszych. Skoki na trampolinie to wspaniała aktywność fizyczna- już po kilku podskokach na twarzach pojawiają się uśmiechy!W naszej sali zabaw czekają na Was aż dwie trampoliny- koniecznie skorzystajcie z nich wraz z Waszymi dziećmi!

 

Strefa armatek pneumatycznych, strzelających specjalnymi piłeczkami z gąbki, jest miejscem szczególnie uwielbianym przez dzieci. Specjalnie skonstruowana arena pomaga spożytkować nadmiar energii i jest w pełni bezpiecznym miejscem do zabawy zespołowej. Armatki pneumatyczne są całkowicie przyjazne dla dziecka i odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych. Miękkie piłeczki pozwalają na bezpieczną zabawę nawet maluszkom. Interaktywny monitor dotykowy to nie lada gratka dla miłośników najnowszej techniki.

 

Zarówno mali majsterkowicze, wielbicielki mody, jak i miłośnicy gotowania znajdą w sali zabaw JUPI PARK coś dla siebie. Oddzielna strefa, wyłożona miękkimi matami i wyposażona w zabawki edukacyjne zapewni doskonałą zabawę najmłodszym. Oddzielna, wyciszona sala, to natomiast specjalne miejsce do prowadzenia zajęć językowych, plastycznych oraz odrabiania lekcji z dziećmi (nowa usługa w JUPI PARKU). Strefa kawiarniana to natomiast wspaniałe miejsce odpoczynku dla rodziców, którcyh zmęczą zjeżdżalnie i trampoliny! Wszystkich szukających chwili wytchnienia zapraszamy do lektury najświeższej prasy na wygodnych kanapach w towarzystwie pysznej kawy.