Przedszkole Kogucik (Lublin)

Przedszkole Kogucik
zobacz więcej (4)

Udogodnienia

  • język angielski
  • logopeda
  • rytmika

Opis obiektu

Niepubliczne Przedszkole Kogucik zapewnia przyjazną i rodzinną atmosferę. Chcemy stworzyć dzieciom optymalne warunki do wszechstronnego rozwoju w poszanowaniu indywidualności każdego dziecka, poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji. Siedziba placówki mieści się w nowoczesnym budynku, który od początku był projektowany z myślą o potrzebach przedszkolaków oraz ich rodziców. Do dyspozycji dzieci i rodziców przeznaczona jest przestronna, widna i kolorowa szatnia, pięć sal oraz zaplecza kuchenne. Wszystkie sale w przedszkolu są nowoczesne i kolorowe. Każda sala przeznaczona dla dzieci wyposażona jest w nowe pomoce dydaktyczne i zabawki, w salach znajdują się również kąciki zabaw i wypoczynku. Przy każdej sali w przedszkolu znajduje się łazienka (toalety i prysznic). Dzięki takiemu rozwiązaniu dzieci nie muszą wychodzić z sali na korytarz, by skorzystać z toalety. Zapewniamy dzieciom smaczne, zdrowe i ciepłe posiłki dostarczane nam przez współpracującą z nami firmę cateringową....

Galeria

Program nauczania

W swojej pracy dydaktyczno- wychowawczej korzystamy z programów:

  • Program „Nasze przedszkole” - program edukacji przedszkolnej M. Kwaśniewskiej i W. Żaby-Żabińskiej, wyróżniony w konkursie MEN i CODN.
  • Program „Zabawy FundaMentalne”,  którego celem jest wszechstronne wspieranie rozwoju dziecka od drugiego do szóstego roku życia.

 

Kolorowanki