Żłobek Dzwoneczek

Żłobek Dzwoneczek
Telefon:
696855804
Strona WWW:
dzwoneczek.lublin.pl

Lokalizacja:

Adres: Spółdzielczości Pracy  109A, Lublin

Żłobek Dzwoneczek

Projekt żłobka realizowany jest zgodnie z Ustawą z dn. 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi  wieku do 3 lat z zachowaniem wszelkich jej obostrzeń i wymagań. W trosce o Państwa dzieci całe wyposażenie  posiada certyfikaty i atesty. Żłobek  ma dwie sale zabaw z pomieszczeniami sypialnianymi (z podziałem według wieku), szatnię, wózkownię, zmywalnię, przygotowalnię posiłków. Posiadamy również własny ogródek, który jest ogrodzony i nikt z zewnątrz nie ma  do niego wstępu.


Zatrudniamy profesjonalną kadrę pełną zapału, kreatywności i zamiłowania do pracy z najmłodszymi maluszkami. Opiekujemy się dziećmi w wieku od 5-miesięcy do 3 lat ( w uzasadnionych przypadkach do 4 lat)

Najpoważniejszym i najbardziej szkodliwym dla dziecka jest brak miłości, dlatego zapewniamy doskonałą opiekę  każdemu dziecku, jak najbardziej zbliżoną do domowej, przepełnioną ciepłem i serdecznością. Poprzez zabawę, która według nas jest najlepszą formą przekazywania wiedzy, stymulujemy naturalny rozwój każdego maluszka. Dbamy zarówno o rozwój fizyczny, jak również intelektualny i społeczny.

Zdajemy sobie sprawę z tego jak wielkim zaufaniem obdarzacie nas Państwo pozostawiając swoje skarby pod naszą opieką, dlatego zgodnie z myślą:

                            "Życie człowieka to jak długie dodawanie.
               Wystarczy pomylić się na początku, aby wyszedł zły wynik.
                UDANE DZIECIŃSTWO TO NAJLEPSZY START W ŻYCIE!!! "


zrobimy wszystko, by Państwa maluszki czuły się szczęśliwe i bezpieczne, by pobyt w "Dzwoneczku" dał pozytywne fundamenty w drodze do dorosłości.