Lublin: Próba otwarta do spektaklu „Z głową w chmurach...”

Lublin: Próba otwarta do spektaklu „Z głową w chmurach...”
Skomentuj

Przed premierą spektaklu „Z głową w chmurach czyli o Żyrafie, która szukała deszczu” zapraszamy na próbę otwartą, która odbędzie się 27 września 2019 r. o godz. 17:00 w Sali Andersena.

Spektakl „Z głową w chmurach czyli o Żyrafie, która szukała deszczu” w reżyserii Katarzyny Kawalec przeznaczony jest dla dzieci od trzeciego roku życia. Widowisko zachowane jest w konwencji musicalu lalkowego.

 

 

BILETY I REZRWACJE

Bilety indywidualne: 30 zł można zakupić przez serwis Bilety24 lub ewejsciowki.pl oraz w kasie teatru. Kasa otwarta jest wt. - pt. 8:00 - 12:0 oraz na godzinę przed każdym spektaklem.

Bilety grupowe: koszt 20 zł / opiekun 1 zł

 

Rezerwacja w Dziale Organizacji Widowni tel: +48 81 532 32 25 / kom.: +48 502 663 873 /

e-mail: organizacjawidowni@teatrandersena.pl.

 

Dział Organizacji Widowni jest czynny od poniedziałku do piątku od g. 9:00 do g. 16:00.

 

 

Przy okazji rezerwacji biletów grupowych można skorzystać z oferty warsztatów towarzyszących spektaklom: Spotkania z Lalkarzem oraz Zakulisowe sprawy - koszt 3 zł od dziecka.

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Najbliższe wydarzenia w Lublinie

Przedszkola w Lublinie

Przedszkole Elfik

Przedszkole Elfik

Przedszkole Elfik tworzy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pedagogów. Pragniemy stworzyć dzieciom ciepłą, radosną atmosferę, jednocześnie realizując w
Przedszkole i Żłobek Elfik

Przedszkole i Żłobek Elfik

Nasz żłobek i przedszkole Elfik posiada przestronne, jasne wnętrza oraz bogatą bazę dydaktyczną. Wszystkie ciocie są przyjaźnie nastawione do dzieci a dzieci u