Magazyn HELLO KITTY

Magazyn HELLO KITTY
Drukuj Skomentuj

Wydawnictwo Egmont Polska wprowadza na rynek prasowy dwumiesięcznik „Hello Kitty”. Pierwszy numer ukaże się 26 lutego 2021 roku. Szykuje się nie lada gratka dla najmłodszych fanów uroczej postaci wymyślonej w 1974 roku przez japońską spółkę Sanrio.

Czasopismo skierowane jest do dzieci w wieku 3-5 lat. Na 32 stronach magazynu miłośniczki i miłośnicy Hello White i jej przyjaciół znajdą mnóstwo doskonałej zabawy i niespodzianek. W każdym numerze będzie można przeczytać kilka bajek ze świata Hello Kitty, poznać ciekawostki naukowe, rozwiązać łamigłówki i zagadki o różnym stopniu trudności, a w dziale Robótki znaleźć dużo inspirujących prac do samodzielnego wykonania. Do każdego numeru będzie też dołączony atrakcyjny prezent.


„Hello Kitty”W pierwszym numerze dwumiesięcznika najmłodsi wraz z rodzicami przeczytają aż trzy bajeczki: o ratowaniu jeżyków, o klasowym zdjęciu i o balu przebierańców. Redakcja przygotowała też dużo zagadek i łamigłówek, oraz mnóstwo ciekawostek na temat motyli. Na fanów słodkości czeka przepis na ciasto z potworkami, a miłośnikom i miłośniczkom plastyki polecamy sekcję Robótki, w której znajdą instrukcję wykonania słodkich maszkaronków z pomponów oraz śmiesznych owoców i warzyw. W magazynie znajdą też konkurs z nagrodami – zabawkami i gadżetami na licencji Sanrio.
Do pierwszego numeru magazynu dołączony będzie superprezent: zestaw z kuchenką, lodówką i akcesoriami do zabawy w gotowanie.


    
Wprowadzenie magazynu wsparte jest kampanią telewizyjną (m.in. TVP ABC, MiniMini, Disney Junior, Nick Jr i kanały tematyczne POLSAT), kampanią z udziałem influencerów oraz komunikacją w mediach społecznościowych i mediach własnych Egmontu.

 

https://youtu.be/rgktjLO_dn0


Hello Kitty (jap. ハローキティ Harō Kiti) to postać wymyślona przez japońską spółkę Sanrio w 1974 roku. Jest bohaterką filmów animowanych, gier komputerowych, ozdobą wielu gadżetów. Jej wizerunek pojawił się po raz pierwszy na małej, plastikowej portmonetce. Jest bardzo popularna w Japonii i Korei, gdzie powstał nawet samochód z jej wizerunkiem.

 

Źródło: materiały prasowe

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!