Majówka 2019 z dziećmi - 6 atrakcji na Lubelszczyźnie

Majówka 2019 z dziećmi - 6 atrakcji na Lubelszczyźnie
Drukuj Skomentuj

Nie masz jeszcze zaplanowanej majówki 2019? Zobacz, jak możesz ją spędzić w atrakcyjny sposób z dziećmi na Lubelszczyźnie! Przedstawiamy 6 propozycji atrakcji, które warto zobaczyć w Lublinie i okolicach.

1. Park Zoom Natury

 

ul. Świerdzowa 41
Janów Lubelski


Zoom Natury to park rekreacji, zlokalizowany nad Zalewem Janowskim. Miejsce jest piaszczyste, zielone, pełne pasaży spacerowych, ścieżek rowerowych i roślinności. W Parku znajdują się też Park Linowy oraz laboratoria edukacyjne.

Na majówkę 2019 Park Zoom Natury przygotował specjalną ofertę! Zniżki na Laboratoria Wiedzy, spotkania ze zwierzakami i inne atrakcje czekają na Was w dniach 27 kwietnia - 5 maja. Zoom Natury to świetna propozycja na spędzenie majówki z dziećmi na świeżym powietrzu!

 

2. Magiczne Ogrody

 

Trzcianki 92
Janowiec


Magiczne Ogrody to również park rekreacyjny, ale stworzony w oparciu o oryginalną, baśniową historię. Ten tematyczny park to bajeczna kraina pełna drzew i krzewów, a także niezwykłych istot i tematycznych atrakcji. Dodatkowo każda z krain to sensoryczne pole doświadczeń, stymulujące wyobraźnię dzieci!

Majówka 2019 w Magicznych Ogrodach będzie się odbywała pod hasłem Wielkiej Pobudki. Przebudzenie rozpoczyna się już 27 kwietnia.

 

3. Ogród Zoologiczny im. Stefana Milera w Zamościu

 

ul. Szczebrzeska 12
Zamość


Czy Twoje dzieci to miłośnicy zwierząt? Zabierz ich do zamojskiego Zoo! Taka wycieczka to nie tylko spędzenie dnia w miłej atmosferze, ale też porządna dawka wiedzy na temat życia i zwyczajów zwierząt.

W Zoo w Zamościu macie też okazję do skorzystania z przejażdżki konnej, pójścia na park linowy, jak również odwiedzenia dmuchanego zamku.

 

4. Park Trampolin Strefa Wysokich Lotów

 

ul. Cisowa 11
Lublin

                                                    
Strefa Wysokich Lotów to świetna propozycja na wyszalenie się dla dzieci w różnym wieku! Park Trampolin zapewnia mnóstwo atrakcji, takich jak: trampoliny sportowe, basen z gąbkami, belka do pojedynków, podłoga wybijająca, arena do swobodnego skakania, ścianka wspinaczkowa, ścieżki akrobatyczne oraz kosze do ćwiczenia wsadów. Sport i rozrywka w nowoczesnym wydaniu!

 

Lublin: Majówka 2019 z dziećmi


W Lublinie w dniach 26 kwietnia - 5 maja odbywają się różne wydarzenia w ramach Sezonu Lublin 2019 r. Tegoroczny Sezon odwołuje się do ważnego jubileuszu: 450. rocznicy zawarcia Unii Lubelskiej. Na zainteresowanych czekają spacery, warsztaty, wycieczki i spektakle.

Na co warto wziąć dzieci? Polecamy:

 

5. Muzeum Cebularza

 

ul. Szewska 4

Niezwykłe muzeum, w którym można usłyszeć historię i legendę powstania cebularza, a także ciekawostki związane z Lublinem i poszczególnymi składnikami wypieku. W ramach sezonu Muzeum oferuje również bezpłatne pokazy.

 

6. Ruch to zdrowie według "Skejciołka"

 

Lokalizacja: Zamek Lubelski
Zamkowa 9

… czyli spotkania z Koziołkiem Skejciołkiem, który opowie swoją historię i legendy Lublina. Odbędą się również warsztaty deskorolki!

Szczegóły możesz sprawdzić tu: www.sezon.lublin.eu

 

 

Zobacz też inne ciekawe miejsca w Lublinie: 8 najlepszych atrakcji dla dzieci!

 

 

 

Znajdź również Atrakcje dla Dzieci w swojej okolicy - skorzystaj z naszej wyszukiwarki!

 

Free-Photos / Pixabay

Filmy

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!