Mała Syrenka nad Wisłą - Kapitan Warszawa zaprasza na piknik rodzinny!

Mała Syrenka nad Wisłą - Kapitan Warszawa zaprasza na piknik rodzinny!
Drukuj Skomentuj

Pamiętacie sympatyczną, rudowłosą syrenkę żyjącą w morskich głębinach? 11 sierpnia będziecie mogli spróbować dojrzeć ją w rzece, podczas rodzinnego pikniku w lokalu Grunt i Woda (bulwar Flotylii Wiślanej). Bawimy się 11 sierpnia w godzinach 11:00 – 15:00. Wstęp wolny.

Projekt Aktywna Rodzina – Kapitan Warszawa zaprasza do świata bajek zakłada integrowanie społeczności lokalnych podczas weekendowych gier miejskich i pikników. W tym roku motywem przewodnim zabaw będzie magiczny świat bajek. W prawie każdy weekend - od maja do października – rodziny spotykają się w różnych dzielnicach Warszawy i wspólnie z superbohaterem, Kapitanem Warszawa, przeżyją pasjonujące przygody, nabędą nową wiedzę, rozwiążą zagadki i poznają nowe miejsca w mieście. Wszystko to w rodzinnej atmosferze i bajkowej scenerii. Udział we wszystkich wydarzeniach w ramach projektu Aktywna Rodzina jest bezpłatny.

 

Tym razem spotykamy się w nadwiślańskim lokalu Grunt i Woda. Wraz z animatorami z Fundacji Zwalcz Nudę oraz Kapitanem Warszawa stworzycie wielką syrenkę ozdobioną różnymi błyskotkami wyglądającymi jak prawdziwe łuski! Oprócz tego będą na Was czekać wodne eksperymenty, weźmiecie udział w warsztatach plastycznych, zagracie w gry planszowe oraz będziecie mogli upolować książkowe perełki podczas wymiany książek. Z kolei zespół klubokawiarni zaprosi Was do wzięcia udziału w Akademii Młodego Sportowca – Dzieciaki nad Wisłą! Zajęcia „Piłkarski pierwszy krok” poprowadzą Mariusz Łojek-Kalman, Mateusz Pawluk oraz Bartosz Maciocha. Obecni będą również animatorzy z firmy SKAKANKA, którzy zadbają, aby każde dziecko wspaniale się bawiło. Podczas pikniku odbędzie się masa bezpłatnych atrakcji dla rodzin z dziećmi. Kto wie, może nawet uda Wam się wypatrzeć Małą Syrenkę?

 

Śledź wydarzenie na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/428594287727858/

 

 

 

Patronami medialnymi projektu są: Meloradio, Egaga.pl, Qlturka.pl, Przedszkola.edu.pl, Mówią na Mieście, Waw4Free, Mama Warszawianka, Rodzicowo.pl i BabyGo.


Projekt jest współfinansowany przez m. st. Warszawa.

 

 

Źródło: materiały prasowe

Filmy

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi