Mamaville ShopUp Poznań Vol.2

Mamaville ShopUp Poznań Vol.2
Drukuj Skomentuj

Organizatorzy zapraszają na mikołajkowe przedświąteczne Mamaville ShopUP - to specjalny koncept stworzony dla kobiet w ciąży, mam, rodzin z dziećmi i wszystkich zainteresowanych tematyką rodzicielstwa.

Serwis Przedszkola.edu.pl sprawuje oficjalny patronat medialny nad tym projektem.

 

Targi Mamaville to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny. Skierowane są do kobiet w ciąży, wszystkich mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką parentingową. W jednym miejscu zbieramy oryginalnych polskich projektantów, marki i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.

 

Przez trzy dni wystawcy zaprezentują dla Was najlepsze produkty związane z ciążą i macierzyństwem oferowane przez wyselekcjonowanych polskich projektantów oraz asortyment najwyższej jakości. Najbardziej znane polskie marki i firmy pojawią się z najnowszymi kolekcjami i ofertami z branż:
ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa, usługi; dla kobiet, rodzin oraz dzieci
w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.

 

Będzie to idealna okazja do zaopatrzenia się w prezenty dla dzieci i przyszłych mam!

 


Plan wydarzeń towarzyszących:
6.12 – Warsztaty oraz atrakcje dla dzieci
7-8.12 – Warsztaty dla dorosłych
Szczegółowy plan na www.mamaville.pl

 

 

Mamaville skupia marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.
 
Targi Mamaville to cykliczna impreza odbywająca się w czterech polskich miastach: Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i Poznaniu.
 

 

Mamaville ShopUp Poznań vol.2
Czwartek-Sobota // 6-8.12 // Stary Browar // Pasaż poziom 0
ul. Półwiejska 42, Poznań
WSTĘP WOLNY, godziny 9:00 - 21:00  

 

 

Link do wydarzenia na FB:

https://web.facebook.com/events/2187796984806015

 

 

Źródło: materiały promocyjne

Filmy

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi