Mamaville ShopUP Poznań - najlepsze produkty dla mamy i dziecka

Mamaville ShopUP Poznań - najlepsze produkty dla mamy i dziecka
Drukuj Skomentuj

Projekt Mamaville zagości po raz pierwszy w Poznaniu, tym razem z nową ideą, czyli Mamaville ShopUP, specjalnym konceptem stworzonym dla kobiet w ciąży, mam, rodzin z dziećmi i wszystkich zainteresowanych tematyką rodzicielstwa. Przez dwa dni Mamaville zaprezentuje Wam najlepsze produkty i marki związane z ciążą i macierzyństwem oferowane przez wyselekcjonowanych polskich projektantów oraz asortyment najwyższej jakości.

Serwis Przedszkola.edu.pl sprawuje oficjalny patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Mamaville ShopUP Poznań
20-21 kwiecien 2018
Stary Browar Słodownia +1
Godz. 10:00-18:00

 

 

Najbardziej znane polskie marki i firmy pojawią się z najnowszymi kolekcjami i ofertami z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi: dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.

Mamaville skupia marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

Mamaville powstało jako projekt zaprzyjaźnionych kobiet, chcących kreatywnie i edukacyjnie rozwinąć temat macierzyństwa, dostrzegając swego rodzaju niszę, którą idealnie wypełniłaby inicjatywa wspierania przedsiębiorczych matek. Kobiet, które spełniając się w macierzyństwie, znalazły w nim również inspirację do tworzenia rzeczy, jakich dotychczas brakowało im na rynku, rzeczy produkowanych z pasją i z najlepszych surowców.

 

Mamaville stało się więc przestrzenią, gdzie podczas Targów dla Mamy i Dziecka, twórcze i aktywne mamy mogły zaprezentować swoje autorskie kolekcje odzieży, czy akcesoriów dziecięcych, poddać ocenie innych własną wytwórczość prowadzoną na mniejszą lub większą skalę, przetestować ofertę wyselekcjonowanych producentów, dokonać wymiany myśli, poglądów i pomysłów. Oprócz działalności targowej Mamaville to także platforma sprzedażowa, gdzie online możecie zakupić oryginalne produkty od pond 200 polskich marek.

 

Zapraszamy do Starego Browaru, który zamieni się w ekskluzywną krainę pełną wspaniałych brandów, inspiracji i zakupów dla mamy i dziecka. MAMAVILLE ShopUP to jednak nie tylko strefa zakupów, ale także 2 dni pełne edukacji i warsztatów dla rodziców.

Link do wydarzenia: https://web.facebook.com/events/741253449405100/

Warsztaty są bezpłatne, lecz obowiązuje rezerwacja miejsc.

 

Więcej informacji na www.mamaville.pl

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi