Mamaville Targi Kraków vol.2

Mamaville Targi Kraków vol.2
Drukuj Skomentuj

Sześcioletnie historia i doświadczenie Targów Mamaville zaowocowały stworzeniem optymalnej przestrzeni dla kobiet w ciąży, mam, rodzin z dziedmi i wszystkich zainteresowanych tematyką rodzicielstwa. Znajomośd branży ciążowej i dziecięcej powoduje, że Targi Mamaville stają się z roku na rok coraz lepsze, co przede wszystkim przyczynia się do satysfakcji i zadowolenia odwiedzających.
Tym bardziej, z dużym entuzjazmem, organizatorzy zapraszają na kolejną edycję największych w Polsce i najpopularniejszych Targów Mamaville już 1 marca w Expo Kraków przy ul. Galicyjskiej 9.

TARGI MAMAVILLE TO:


STREFA ZAKUPÓW


Jeśli szukacie:


 Ubrao dla kobiet w ciąży czy po porodzie,
 Idealnej wyprawki dla Waszego malucha,
 Akcesoriów i dodatków do pokoju dla Waszego dziecka,
 Wózków czy fotelików,
 Zabawek, wydawnictw,
 Ubrao, butów, czapek, kurtek i całego asortymentu dziecięcego od niemowlaka do starszaka,

 

to targi Mamaville są właśnie dla Was. 1 marca w Krakowie zaprezentuje się blisko 150 wystawców, producentów, projektantów, dystrybutorów, którzy przedstawią Wam wiosenne kolekcje, nowości
rynkowe, premiery, i którym przyświeca idea tworzenia rzeczy niebanalnych, oryginalnych i niepowtarzalnych. Dodatkowo asortyment targowy jest w większości polski, sprawdzony, zaprojektowany według najwyższych standardów oraz budzący zaufanie.

 

STREFA EDUKACYJNA

 

Jednak Targi Mamaville, to nie tylko dzieo pełen zakupów, ale też dzieo pełen ciekawych wrażeo jakimi są bezpłatne zajęcia dla dzieci (w tym słynne „gordonki” ) oraz wykłady dla rodziców prowadzone przez znanych i cenionych ekspertów.

 

STREFA ATRAKCJI DLA DZIECI

 

Do Waszej dyspozycji będzie bezpłatna, duża i oryginalna strefa atrakcji dla najmłodszych, w której dzieci razem z Wami będą mogli eksplorowad świat nowych zabaw.

 

STREFA MAMY I DZIECKA

 

Mając także na uwadze specyfikę potrzeb kobiet po porodzie organizatorzy zapewniają przemyślaną przestrzeo do nakarmienia czy przewinięcia dziecka. Dokładają wszelkich starao, by w tej strefie
zawsze było przytulnie i pięknie!

 

STREFA RELAKSU

 

Ważnym elementem targów Mamaville jest czas na relaks w specjalnie przygotowanej strefie chiilout, gdzie na wygodnych leżakach i pufach będziecie mogli odpocząd i dobrze zjeśd. Tu spotkacie lokalnych wystawców, foodtrucki oraz różnorodne stoiska także wegetariaoskie i wegaoskie.

 

Przekraczając próg targów otrzymacie bezpłatny Mamaville Magazine, w którym zaprezentują się wybrane marki dostępne na naszych targach (wraz z kodami rabatowymi) oraz przeczytacie
inspirujące artykuły czy porady ekspertów. Jednym zdaniem – trzeba tu byd, aby doświadczyd krainy Mamaville i dobrej energii jaką ze sobą niesie. Mamaville skupia marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

 

Informacje organizacyjne:
Nazwa: Mamaville Targi Kraków vol.2

 

Termin: 1 marca 2020 (niedziela), godz. 10.00-17.00
Adres: EXPO KRAKÓW ul. Galicyjska 9, Kraków

 

Wstęp: Bilety

 

Link do wydarzenia na FB – https://www.facebook.com/events/434830480526255/

 

Link do strony WWW- https://targi.mamaville.pl/

 

Beata Rosłoniec
PR Director
beata@mamaville.pl
+48575590742

 

Źródło: materiały prasowe

Filmy

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!