Mamaville Targi Kraków vol.2

Mamaville Targi Kraków vol.2
Drukuj Skomentuj

Sześcioletnie historia i doświadczenie Targów Mamaville zaowocowały stworzeniem optymalnej przestrzeni dla kobiet w ciąży, mam, rodzin z dziedmi i wszystkich zainteresowanych tematyką rodzicielstwa. Znajomość branży ciążowej i dziecięcej powoduje, że Targi Mamaville stają się z roku na rok coraz lepsze, co przede wszystkim przyczynia się do satysfakcji i zadowolenia odwiedzających. Tym bardziej, z dużym entuzjazmem, organizatorzy zapraszają na kolejną edycję największych w Polsce i najpopularniejszych Targów Mamaville już 8 marca w Amber Expo przy ul. Żaglowej.

 

TARGI MAMAVILLE TO:


STREFA ZAKUPÓW


Jeśli szukacie:

  •  Ubrań dla kobiet w ciąży czy po porodzie,
  •  Idealnej wyprawki dla Waszego malucha,
  •  Akcesoriów i dodatków do pokoju dla Waszego dziecka,
  •  Wózków czy fotelików,
  •  Zabawek, wydawnictw,
  •  Ubrań, butów, czapek, kurtek i całego asortymentu dziecięcego od niemowlaka do starszaka,

to targi Mamaville są właśnie dla Was.

 

8 marca w Gdańsku zaprezentuje się blisko 150 wystawców,
producentów, projektantów, dystrybutorów, którzy przedstawią Wam wiosenne kolekcje, nowości rynkowe, premiery, i którym przyświeca idea tworzenia rzeczy niebanalnych, oryginalnych i niepowtarzalnych.

Dodatkowo asortyment targowy jest w większości polski, sprawdzony,
zaprojektowany według najwyższych standardów oraz budzący zaufanie.

 

 

STREFA EDUKACYJNA


Jednak Targi Mamaville, to nie tylko dzieo pełen zakupów, ale też dzień pełen ciekawych wrażeń jakimi są bezpłatne zajęcia dla dzieci (w tym słynne „gordonki” ) oraz wykłady dla rodziców prowadzone przez znanych i cenionych ekspertów.

STREFA ATRAKCJI DLA DZIECI


Do Waszej dyspozycji będzie bezpłatna, duża i oryginalna strefa atrakcji dla najmłodszych, w której dzieci razem z Wami będą mogły eksplorować świat nowych zabaw.

STREFA MAMY I DZIECKA


Mając także na uwadze specyfikę potrzeb kobiet po porodzie organizatorzy zapewniają przemyślaną przestrzeń do nakarmienia czy przewinięcia dziecka. Dokładają wszelkich starań, by w tej strefie
zawsze było przytulnie i pięknie!

STREFA RELAKSU


Ważnym elementem targów Mamaville jest czas na relaks w specjalnie przygotowanej strefie chiilout, gdzie na wygodnych leżakach i pufach będziecie mogli odpocząć i dobrze zjeść. Tu spotkacie lokalnych wystawców, foodtrucki oraz różnorodne stoiska także wegetariańskie i wegańskie.

Przekraczając próg targów otrzymacie bezpłatny Mamaville Magazine, w którym zaprezentują się wybrane marki dostępne na naszych targach (wraz z kodami rabatowymi) oraz przeczytacie
inspirujące artykuły czy porady ekspertów. Jednym zdaniem – trzeba tu być, aby doświadczyć krainy Mamaville i dobrej energii jaką ze sobą niesie.

Mamaville skupia marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

 

Informacje organizacyjne:


Nazwa: Mamaville Targi Gdaosk vol.6

Termin: 8 marca 2020 (niedziela), godz. 10.00-17.00

Adres: AMBER EXPO ul. Żaglowa, Gdaosk

Wstęp: Bilety
Link do wydarzenia na FB – https://www.facebook.com/events/485090612127601/
Link do strony WWW- https://targi.mamaville.pl/

Beata Rosłoniec
PR Director
beata@mamaville.pl
+48575590742

 

Źródło: materiały prasowe

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!