Mamaville Targi Wrocław vol.7 - zapraszamy!

Mamaville Targi Wrocław vol.7 - zapraszamy!
Drukuj Skomentuj

Już po raz siódmy we Wrocławiu jednego dnia, w jednym miejscu będziecie mieli okazje spotkać oryginalnych polskich projektantów i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.

Serwis Przedszkola.edu.pl sprawuje oficjalny patronat medialny nad tym projektem.

 

 

Targi Mamaville to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny. Skierowane są do kobiet w ciąży, wszystkich mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką parentingową. W jednym miejscu  zbieramy oryginalnych polskich projektantów, marki i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.

Mamaville skupia marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów

 

 

Zapraszamy rodzinnie na bezpłatne warsztaty oraz atrakcje dla rodziców i dzieci

 

Mamaville Targi Worcław vol.7 to przede wszystkim zakupy u oryginalnych i kreatywnych wystawców - najnowsze kolekcje, pomysły i produkty, premiery nowych marek oraz nowatorskie rozwiązania

 

 

10.11 z Mamaville, to świetny pomysł na rodzinne wyjście, a w nim:

Strefa zakupów u wystawców znanych marek i wybranych projektantów z branż̇: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa, usługi; dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.

Strefa edukacyjno – rozrywkowo – warsztatowa dla dzieci i dorosłych. Wszystkie warsztaty i atrakcje są bezpłatne!!! Promujemy lokalne miejsca oraz prezentujemy najnowsze tematy związane z macierzyństwem. Dzieci mają super zabawę czy to w strefie z dmuchańcami, czy przy stoiskach wystawców na mini warsztatach.
Warsztaty są bezpłatne lecz ilość miejsc ograniczona!

Strefa food&chillout. Zapraszamy również do strefy CHILLOUT, gdzie po zakupach i atrakcjach można odpocząć i dobrze zjeść!

 

 

Organizatorzy zapewniają bezpłatny parking na ponad 1000 samochodów, wygodne wejście na halę, pomieszczenie dla mamy i dziecka.


WROCŁAW
Targi Mamaville Wrocław vol.7
Sobota // 10.11 // Stadion Wrocław // aleja Śląska 1
WSTĘP WOLNY, godziny 10:00 - 17:00

 

Link do wydarzenia na FB: https://web.facebook.com/events/376959009460344/

 

 

Źródło: materiały promocyjne

Filmy

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi