Mazowieckie przedszkola polecane przez rodziców

Mazowieckie przedszkola polecane przez rodziców
Drukuj Skomentuj

Przedstawiamy przedszkola polecane przez rodziców w województwie mazowieckim. Warszawa i okolice - szukacie placówki dla swojego dziecka? Sprawdźcie ofertę Przedszkola Drugi Dom, Gumisiowego Przedszkola Językowego, Przedszkola Karuzella, Przedszkola Bułhaczek, Dwujęzycznego Przedszkola Primrose, Przedszkola Akademia Małych Smoków.

Poszukujesz idealnego miejsca dla swojego dziecka? Nasza wyszukiwarka Ci to ułatwi! Znajdziesz u nas opisy placówek, zdjęcia, zaznaczenie na mapie oraz opinie rodziców. Sprawdź oferty w województwie mazowieckim albo w innych regionach Polski!

 


Przedszkole Drugi Dom

ul. Parkowa  13
Legionowo


Placówka zapewnia komfortowe warunki do harmonijnego rozwoju dzieci: sale zabaw, gabinety terapeutyczne, salę do Integracji Sensorycznej. Nad edukacją i wychowaniem dzieci czuwają wykształceni pedagodzy oraz terapeuci: psycholog, logopeda, terapeuta SI, pedagog specjalny, muzykoterapeuta. Oprócz tego Przedszkole Drugi Dom oferuje opiekę i wsparcie nad dziećmi z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego.

Za co rodzice chwalą sobie palcówkę? Przede wszystkim za podejście kadry do dzieci. W Przedszkolu Drugi Dom każde dziecko jest traktowane indywidualnie, uczone samodzielności i odpowiedzialności. Plusem jest też pozytywny kontakt pedagogów i dyrekcji z rodzicami oraz wsparcie przy trudnościach wychowawczych albo rozwojowych.

 

 

Gumisiowe Przedszkole Językowe

ul. Akacjowa 148
Kaliszki


Placówka gwarantuje bezpieczne i higieniczne warunki, spełniając wszystkie wymogi postawione przez Unię Europejską odnośnie standardów lokalowych. Gumisiowe Przedszkole Językowe to obiekt nowoczesny: w przedszkolu są tablice interaktywne, monitoring wewnętrzny, a na zewnątrz boisko do gry. Placówka zapewnia też zdrowe, ekologiczne posiłki, a także wsparcie psychologa i logopedy.

Rodzice doceniają Gumisiowe Przedszkole Językowe za zaangażowanie kadry oraz otwartość na uwagi i sugestie rodziców. Placówka polecana jest też ze względu na fantastycznie wyposażone sale, codzienne wyjścia na dwór i wprowadzenie smacznej, zdrowej diety.

 

 

Przedszkole Karuzella

ul. Szulborska 3/5 U1
Warszawa


Placówka zapewnia indywidualne podejście do każdego z dzieci. Starając się zapewnić jak najlepsze warunki do wszechstronnego rozwoju, Przedszkole Karuzella wykorzystuje różnorodne akcesoria dydaktyczne. Wśród oferowanych zajęć są: zajęcia taneczno-rytmiczne, kulinarne, logopedyczne, warsztaty dobrych manier, origami czy też języka angielskiego.

W opinii rodziców przedszkole jest przyjazne, a warunki lokalowe atrakcyjne. Przedszkole Karuzella zatrudnia zaangażowaną kadrę, dzięki której dzieci robią znaczne postępy w nauce.

 

 

Przedszkole Bułhaczek

ul. Strusia 58
Warszawa


Placówka ma profil artystyczno-językowy. Przedszkole Bułhaczek stawia sobie za cel wspomaganie pełnego rozwoju dziecka: społecznego, intelektualnego, fizycznego i twórczego. Ze względu na profil, placówka stwarza sytuacje sprzyjające ekspresji twórczej, rozwijając też wyobraźnie i pomysłowość dziecki. Organizowane są wyjścia do różnych instytucji kultury oraz zapraszani są interesujący goście.  Ponadto w ciągu całego dnia zapewniany jest kontakt z językiem angielskim: podczas zajęć dydaktycznych, zabaw muzycznych, ruchowych, plastycznych, jak również podczas posiłków i innych aktywności.

Rodzice polecają Przedszkole Bułhaczek ze względu na bogatą ofertę zajęć oraz życzliwą kadrę. Dodatkowo doceniają lokalizację obiektu: blisko lasu, dzięki czemu dzieci mogą chodzić na spacery z dala od hałasu wielkiego miasta.

 

 

Dwujęzyczne Przedszkole Primrose

ul. Bernardyńska 16A/U7
Warszawa


Placówka za podstawę uznaje wsparcie dzieci w rozwoju: osobowości, komunikatywności i sprawności fizycznej. Dwujęzyczne Przedszkole Primrose to miejsce, gdzie rozbudza się dziecięcą ciekawość świata, wspiera rozwój społeczny i wzmacnia pewność siebie dziecka. Duży nacisk stawiany jest na naukę płynnej mowy, pisania i czytania w dwóch językach. Większość aktywności ma charakter zabawowo-ruchowy, a oprócz tego w miarę możliwości codziennie są organizowane zajęcia sportowe na zewnątrz. Wśród zajęć, jakie oferuje przedszkole, są: kulinarno-eksperymentalne, warsztaty z udziałem zwierząt czy też o kuchniach z całego świata.

Za co rodzice polecają Dwujęzyczne Przedszkole Primrose? Przede wszystkim za efektywne nauczanie języka angielskiego w przyjemnej atmosferze. Doceniane są też komfortowe warunki lokalowe i życzliwość kadry.

 

 

Przedszkole Akademia Małych Smoków

ul. Conrada 7
Warszawa


Placówka, stawiając na dwujęzyczność, w codzienne zajęcia wplata naukę języka angielskiego. Przedszkole Akademia Małych Smoków wśród oferowanych warsztatów ma: zajęcia rytmiczno-muzyczne, przyrodnicze, spotkanie z literaturą, zajęcia logopedyczne, dotyczące higieny i bezpieczeństwa czy naukę dobrych manier. By rozwijać wyobraźnię i zdolności motoryczne, oferowane są warsztaty z rysunku, rzeźby, malowania, pracy z glinką czy plasteliną. Zajęcia matematyczne są prowadzone z zastosowaniem metody prof. E Gruszczyk-Kolczyńskiej – „Dziecięca matematyka”.

W opinii rodziców kadra przedszkola liczy się z dziecięcymi marzeniami i zainteresowaniami. Maluchy są uczone porządku, szacunku do innych. Przedszkole Akademia Małych Smoków jest też doceniana za komfortowe warunki i wykwalifikowanych pracowników.

 

 

 

W naszej wyszukiwarce znajdziesz Przedszkola, Żłobki, Sale Zabaw, Kluby Malucha i Atrakcje dla dzieci. Sprawdź placówki w Twojej okolicy!

Filmy

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi