Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej - Ojce i Dziatki we Wrocławiu

Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej - Ojce i Dziatki we Wrocławiu
Drukuj Skomentuj

Halo, Wrocław, czy tu straszy? Jeszcze nie? To zaraz zacznie. 

Już od 14 czerwca będzie strasznie… ale też  kolorowo, nieszablonowo i na maksa książkowo. A gdzie? Oczywiście na Międzypokoleniowym Festiwalu Literatury Dziecięcej - Ojce i Dziatki, który już wkracza w kolejną, wrocławską tym razem edycję.

A jak wkroczą, to z przytupem. Książkowych alergików wyleczy na Ostrym Dyżurze w Księgarni Hiszpańskiej, a spragnionych wrażeń wyśle w najciemniejsze zakamarki miasta, by zmierzyli się z duchami, zjawami i wszelkimi straszydłami podczas gry terenowej


Przekona Was, że czas spędzony z książką to najlepsza zabawa, a wspólne przeżywanie wydarzeń literackich łączy pokolenia. Od najnajów po nastolatki, od ojców po dziatki i dziadki też. Nie ma wątpliwości, że każdy znajdzie coś dla siebie. Spotkania z autorami, warsztaty literackie, graficzne, plastyczne i kulinarne. Lepienie z gliny, tworzenie instrumentów muzycznych, a także własnego archipelagu wysp i placu zabaw. Detektywistyczne i duchowe gry terenowe, nowości kinowe krótkometrażowe, a także sprawy finansowe ujęte w rodzinną rozgrywkę pod okiem samego Bogusia Janiszewskiego. 


Nie czekajcie i wpadajcie! W tym roku wydarzenia odbywać się będą w Muzeum Pana Tadeusza, Miejskiej Bibliotece Publicznej (Filii 22), ART Hotelu, Księgarni Hiszpańskiej oraz w Księgarni Tajne Komplety. Spotkacie literackich twórców i pasjonatów: Martynę Skibińską, Annę Paszkiewicz, Dominikę Czerniak - Chojnacką, Przemka Liputa, Pawła Mildnera, Katarzynę Rygiel, Tomasza Duszyńskiego, Łukasza Modelskiego i Bogusia Janiszewskiego. 


Szczegółowy program na stronie:


festiwalliteraturydzieciecej.pl/event/festiwal-wroclaw

 

Zapisy: https://ojceidziatki.nakiedy.pl/site/?c[]=7295

 

Nie warto czekać. Wszystkie wydarzenia są bezpłatne, ale zapisy obowiązkowe.

 


Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury 

Pliki do pobrania

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!