Przedszkole Zaczarowany Ogród (Mikołów)

Przedszkole Zaczarowany Ogród
zobacz więcej (5)

Udogodnienia

  • język angielski
  • logopeda
  • gimnastyka ogólnorozwojowa
  • taniec nowoczesny
  • zajęcia teatralne

Opis obiektu

Przedszkole o profilu teatralnym "Zaczarowany Ogród" położone jest w bliskim sąsiedztwie centrum miasta Mikołów. Na granicy powiatu mikołowskiego z miastami Katowice i Tychy. Siedziba placówki mieści się w budynku otoczonym dużym ogrodem.

Do dyspozycji naszych podopiecznych oddajemy przestronne pomieszczenia - szatnię, dwie łazienki, osobną jadalnię, pokój sypialny oraz cztery sale do zajęć tematycznych. Maluchy znajdą u nas przytulne wnętrza oraz klimatyczny wystrój.

Naszym celem jest, aby nasze działania rozbudzały w naszym podopiecznych pasje. Poprzez zabawę chcemy rozwijać dzieci intelektualnie i emocjonalnie. Mamy nadzieję, że Przedszkole o profilu teatralnym "Zaczarowany ogród" będzie miejscem pełnym ciepła, odrobinę tajemniczym a jednocześnie wyposażającym naszych wychowanków w wiedzę i umiejętności niezbędne w kolejnych etapach edukacji.

Serdecznie zapraszamy!

https://www.facebook.com/przedszkolezaczarowanyogrod

Galeria

Program nauczania

Placówka proponuje realizację edukacyjnych i wychowawczych podstaw programowych Ministerstwa Edukacji Narodowej (MEN) oraz autorskiego programu rozwijania aktywności twórczej poprzez wykorzystanie różnych form teatralnych dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat.

Zaproponowany przez nas program wychowania przedszkolnego "Entliczek pentliczek" wydawnictwa Nowa Era dla 3,4 i 5-latków został nagrodzonym przez MEN oraz Europejskie Stowarzyszenie Wydawców Edukacyjnych.

Kolorowanki