Mnożenie inteligencji u dzieci - warsztaty

Mnożenie inteligencji u dzieci - warsztaty
Skomentuj

Każde dziecko ma naturalne zdolności takie jak słuch absolutny, zdolności językowe i pamięć fotograficzną. Niestety z wiekiem one zanikają. Są jednak sposoby na to, żeby temu zapobiec!

Niestety z każdym miesiącem zmniejsza się wrażliwość na dźwięki, a pierwsze zdolności językowe wygasają począwszy od 6 miesiąca życia. Jednak można temu zapobiec przez odpowiednie ćwiczenia. SZKOLENIE dla rodziców odbywa się w formie wideokonferencji live. DODATKOWO tego samego dnia po szkoleniu odbędzie się 15-MINUTOWA INDYWIDUALNA KONSULTACJA online.


Aby utrzymać naturalne zdolności dziecka przez długie lata, trzeba z nich korzystać i rozwijać. Nie jest to skomplikowane, ale nie osiągnie się tego ucząc dziecko angielskich słówek, ani piosenek. Dla małego dziecka nauka jest łatwa i przyjemna. Ale wczesna edukacja powinna nie tylko pomnażać wiedzę dziecka. Powinna przede wszystkim rozwijać jego naturalny potencjał.

 

DLA KOGO: dla rodziców dzieci w wieku od urodzenia do 8 roku życia


SZKOLENIE PROWADZI: Dr Aneta Czerska, pedagog, matematyk, specjalista rozwoju dziecka, autorka metody Cudowne Dziecko, ekspert, który uczy rodziców najnowszych technik rozwoju potencjału dziecka


KIEDY: sobota, 6/03/2021 – 5 godzin


Uczestników szkolenia zapraszamy 5 lutego 2021, piątek / godz. 18.30-21.30 / na Wykład wprowadzający “Jak nie pozbawić dziecka geniuszu”, który jest integralną częścią pierwszego wybranego szkolenia.


WIĘCEJ INFORMACJI: https://cudownedziecko.pl/szkolenie/mnozenie-inteligencji/

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Najbliższe wydarzenia w Polsce