Na Ziarnku Grochu

Na Ziarnku Grochu
Skomentuj

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na Spektakl pt. Na ziarnku grochu.

 

Czy znasz ten moment, kiedy po dniu pełnym wrażeń kładziesz głowę na poduszce i marzysz o spokojnym, długim śnie? I czasami, mimo największych chęci, nawet śpiewanie kołysanek i liczenie baranów nie pomaga?


Właśnie tak czuje się bohater naszego spektaklu. Jest to chłopiec, który podobnie jak Księżniczka w baśni Andersena nie może zasnąć. W ramach tematu snu zajmiemy się strachem, który poprzez zabawę i okazanie wsparcia postaramy się wspólnie oswoić. W klasycznej wersji baśni, pod wieloma materacami na których leżała, ukryto jedno ziarnko grochu. Czasem jedna malutka rzecz może spowodować, że mamy problemy z zaśnięciem. Czym współcześnie może być andersenowski groszek? Odpowiedzi na to pytanie będą szukać bohaterowie naszej opowieści.

Spektakl przeznaczony dla naj-naj-młodszych dzieci. Dwoje aktorów Teatru Andersena postara się stworzyć przyjazne otoczenie, w którym dzieci będą mogły poczuć się bezpiecznie i domowo. Bliskość widowni i sceny pozwoli maluszkom szybko oswoić się z pierwszą w ich życiu wizytą w teatrze.

Podczas spektaklu poprosimy dzieci i ich opiekunów o zdjęcie butów.

 Bilety grupowe na spektakle wymagają wcześniejszej rezerwacji mailowej lub telefonicznej w Dziale Organizacji Widowni i obowiązują tylko od wtorku do piątku. Zakupu biletów grupowych można dokonać przed spektaklem w kasie teatru lub przelewem. Prosimy zapoznać się z regulaminem rezerwacji grupowych, zanim przystąpią Państwo do rezerwacji. Prosimy uprzedzić nas jeśli w grupie znajdują się osoby z niepełnosprawnościami oraz zapoznać się z deklaracją dostępności.

Rezerwacji grupowych prosimy dokonać drogą telefoniczną lub mailową:

Dział Organizacji Widowni: Beata Saj i Tomasz Tylus

    • godziny otwarcia: pon. – pt. g. 8:00 – 16:00
    • telefony: +48 502 663 873 / +48 691 910 201
    •  e-mail: organizacjawidowni@teatrandersena.pl

Bilety indywidualne oraz specjalne (dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością i ich opiekunów) na spektakle weekendowe można kupić w serwisie Bilety24: https://www.bilety24.pl/obiekt/teatr-im-h-ch-andersena-w-lublinie-166.html oraz w kasie teatru.

Spektakle odbywają się o różnych porach.

Źródło: materiały prasowe

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Najbliższe wydarzenia w Lublinie

Przedszkola w Lublinie

Przedszkole Bajninio

Przedszkole Bajninio

Nasza oferta obejmuje:1. Program wychowania przedszkolnego:Realizacja programu zgodnego z obowiązującą Podstawą Programową, wspierającego wszechstronny rozwój
Przedszkole Król Maciuś I

Przedszkole Król Maciuś I

Nasz program ukierunkowany jest na wszechstronny rozwój dzieci. Zaspokajamy ich naturalną ciekawość świata, pomagając w poznawaniu i zrozumieniu zarówno trudny